Magda Gessler rozdawała pączki naszym widzom. "Trzeba zjeść, nawet jak ktoś ma mega dietę"

Magda Gessler
Najlepsze pączki na tłusty czwartek
Źródło: Dzień Dobry TVN

Magda Gessler do tłustego czwartku podchodzi bez najmniejszych kompromisów. Restauratorka wychodzi z założenia, że tego dnia obowiązkowo trzeba zjeść choć jednego pączka. Na widzów Dzień Dobry TVN czekała niespodzianka, bo mogli skosztować słodkości od samej gospodyni "Kuchennych rewolucji".

Tłusty czwartek. Pączki na szczęście

Magda Gessler jak nikt zna się na pączkach. Jej kultowe wypieki ceni każdy, kto tylko ich spróbuje. W tłusty czwartek warto się pokusić, nawet jeśli nasze postanowienia są inne.

- To jest pączek, a nie jakiś żart. Faworki też są fenomenalne. Jeszcze ciepłe są. Na szczęście trzeba zjeść, nawet jak ktoś ma mega dietę - mówiła Magda Gessler.

- Jeden pączek to dużo szczęścia, a osiem pączków to masa szczęścia... - dodała.

Sekretne pączki Magdy Gessler

Magda Gessler opowiedziała w Dzień Dobry TVN o swoich ulubionych pączkach. Które ceni najbardziej?

- Moje ulubione pączki to pączki ze skórką pomarańczy i płatkami róży w środku. 32 żółtka na kilogram mąki. Spróbowałam swoich, żeby was poczęstować - powiedziała restauratorka.

Nie oglądałeś Dzień Dobry TVN na antenie? Wszystkie odcinki oraz Dzień Dobry TVN Extra znajdziesz też na Player.pl

Zobacz także:

podziel się:

Pozostałe wiadomości