Gwiazdy

"Nawet jak śmignę na lody, to nie muszę się martwić". Daria Ładocha zdradziła swój sposób na skuteczne spalanie kalorii

Gwiazdy

Daria Ładocha, 2017

Daria Ładocha jest jedną z najpopularniejszych ekspertek od zdrowego żywienia w Polsce. W mediach społecznościowych chętnie dzieli się z internautami sprawdzonymi przepisami i kulinarnymi radami. Teraz podpowiedziała, jak dbać o swój metabolizm.

Daria Ładocha o żywieniu

Daria Ładocha interesowała się zdrowym żywieniem już od najmłodszych lat. Kiedy była nastolatką, lekarz zdiagnozował u niej zespół jelita drażliwego. Chciał przepisać jej leki, które miałaby brać do końca życia. Ona jednak zainteresowała się wówczas chińską medycyną oraz dietetyką. Od tamtej pory nieustannie zgłębia swoją wiedzę o zdrowym żywieniu.

- Pojechałam do Tajlandii i tak się zakochałam w tamtejszym jedzeniu, że postanowiłam się wszystkiego nauczyć. W 30. urodziny siedziałam pod posągiem Buddy w ray-banach. On był w ray-banach, nie ja, ale podobno Buddy się nie wybiera, i żaliłam mu się: "Panie Buddo, ja już nie chcę robić tego, co robiłam dotychczas, nie chcę już wracać tam, gdzie byłam". A byłam wtedy współwłaścicielką agencji reklamowej. Po powrocie do Polski odeszłam z niej i zajęłam się gotowaniem. Gotując, jestem szczęśliwa - mówiła Daria Ładocha w wywiadzie dla "Vivy!".

Daria Ładocha o metabolizmie

Ostatnio Daria Ładocha postanowiła zdradzić swoim fanom sposób na sprawny metabolizm. Jak napisała w poście zamieszczonych na Instagramie, może pozwolić sobie na wszelkie desery, ponieważ w ostatnim czasie bardzo dużo chodzi.

- Uwielbiam chodzić. Jak powsinoga łażę i łażę i od tego łażenia tak pięknie napędziłam metabolizm, że teraz nawet jak więcej zjem albo śmignę na lody, to nie muszę się martwić - wszystkie zostaną przepalone - wyjaśniła.

W komentarzach udzieliło się wielu fanów, którzy przyznali, że też przepadają za rozwiązaniem polecanym przez ekspertkę od zdrowego żywienia. Pisali: "Też tak głównie lubię łazić, inne sporty mi nie wchodzą" czy "Nie bez powodu mówi się, że ruch to zdrowie". Komplementowali przy tym figurę Darii Ładochy.

Zobacz także:

Zobacz wideo: Arbuz na słodko i wytrawnie, czyli kuchnia Darii Ładochy

Autor: Sabina Zięba

Pozostałe wiadomości