Gwiazdy

Anna Lewandowska dołącza do ekipy DDTVN!

Gwiazdy

Aktualizacja:

„Sztuki Walki” to nowy cykl Dzień Dobry TVN, który poprowadzi Anna Lewandowska. Znana trenerka dołącza do naszego redakcyjnego grona. O czym będzie opowiadał cykl Ani? Lewandowska opowiedziała o nim w studiu Dzień Dobry TVN.

„Sztuki Walki” będzie to cykl spotkań z wyjątkowymi kobietami, które pokazują, że w grupie są silniejsze, że się inspirują i motywują nawzajem. Będą to bohaterki, o których się głośno nie mówi. Anna Lewandowska zamierza to zmienić.

Mam styczność z kobietami już od wielu lat pod względem motywacji, treningów. Są to kobiety, z którymi przede wszystkim pracuję. Są to przeróżne historie, przeróżne doświadczenia. Są to kobiety z całej Polski, ale też z zagranicy.

- przyznała Ania.

Już jutro pierwsza odsłona cyklu. Anna Lewandowska spotka się z Amazonkami, kobietami, które są po amputacji piersi.

Ania zwróciła uwagę, że jej rozmówczynie są pełne pasji do życia. Dostały od losu drugie życie i nie zamierzają tej szansy zaprzepaścić. Lewandowska przyznała, że na spotkania z fighterkami nie jeździ w charakterze znanej trenerki, która chce zachęcić je do dalszej walki o siebie i zdrowie. To rozmówczynie Ani motywują Lewandowską.

Ja nie ukrywam, że się wzruszyłam na samym początku tego spotkania. Ja tam poszłam w zupełnie innej roli. To ja od nich dostałam ogromną motywację.

Ogromny wpływ na samopoczucie i na zdrowie Amazonek ma ich solidarność. Siłę daje im to, że się nawzajem wspierają.

Kobiety powinny się wspierać. Niestety nie zawsze tak jest. Chciałabym w tym cyklu pokazać, że kobiety naprawdę się wspierają, że potrafią to robić. Są silniejsze razem. Moje rozmówczynie są silniejsze przez to, że są razem, wspólnie walczą. Chcą przeżyć, bo mają dla kogo. Przyjaźnią się, razem spędzają czas. Czasem razem też płaczą.

dodała Lewandowska.

fot..instagram.com/annalewandowskahpba

Ania w studiu Dzień Dobry TVN zdradziła, że wokół siebie również ma kobiety, które ją wspierają. Są to osoby, z którymi pracuje. Lewandowska podkreśliła, że sukcesu nie odnosi się w pojedynkę, tylko zawsze grupie.

Swoje sukcesy zawdzięczam mojemu teamowi. Są to również kobiety. Należy mówić głośno o tym wsparciu.

- spuentowała trenerka.

Zobacz także:

Alżbeta Lenska wzięła ślub po raz trzeci!

Miała 7 lat, kiedy zaczęła trenować boks.

Ma 26 lat i... tytuł doktora. Młody kardiolog, który podbija świat nauki.

Natalia Klimas w DDTVN pierwszy raz o ciąży! "To już ten bezpieczniejszy moment".

Już 26 marca w Dzień Dobry TVN pierwszy odcinek "Sztuk Walki":

Tagi:
Prowadzący:
Tagi:
Prowadzący:
Pozostałe wiadomości