Świat żyje operacją papieża i domniemanym romansem Shakiry. W Polsce mówimy o zatrutych jajkach. Te newsy mogłeś przegapić

Autor:
Oskar
Netkowski
Dzień Dobry TVN - Co będzie w programie w czwartek, 8 czerwca 2023 r.?
Dzień Dobry TVN - Co będzie w programie w czwartek, 8 czerwca 2023 r.?
wideo 2/21

Znamy nowe fakty w sprawie stanu zdrowia papieża Franciszka. Nie tylko nad tym rozpisują się międzynarodowe media. Wychodzi na to, że Shakira otarła już łzy po Pique i teraz zaczyna nowy, miłosny rozdział w życiu. W Polsce równie gorąco i to nie tylko na termometrach. GIS poinformował o wykryciu salmonelli na powierzchni skorupek jaj pochodzących od jednego z dużych producentów. O czym jeszcze pisaliśmy w serwisie dziendobry.tvn.pl? Oto skrót najważniejszych wydarzeń.

Czy Shakira i Lewis Hamilton są parą?

Shakira i Lewis Hamilton już kilkukrotnie zostali przyłapani razem przez fotoreporterów. To wywołało spore poruszenie i pojawiły się plotki, że tych dwoje łączy coś więcej niż koleżeńska znajomość.

Czy słynna piosenkarka jest już w nowym związku? Więcej na ten temat opowiedziała Sandra Hajduk-Popińska w Dzień Dobry TVN.

Kiedy rozpoczęcie roku szkolnego 2023/2024? To nie będzie 1 września

Choć mamy początek czerwca i wakacje jeszcze się nie rozpoczęły, to warto już teraz wiedzieć, kiedy rozpoczyna się nowy rok szkolny 2023/2024.

Tym bardziej, że wyjątkowo nie będzie to 1 września. Dlaczego? Sprawdź w serwisie Dzień Dobry TVN.

Papież Franciszek będzie operowany. Ponownie przewieziono go do szpitala

Światowe media obiegła informacja o ponownym przewiezieniu papieża Franciszka do szpitala, tym razem w celu przeprowadzenia laparotomii.

Polegająca na otwarciu jamy brzusznej operacja jest związana z dającą objawy bólowe przepukliną. Dzień wcześniej papież pojawił się w szpitalu na badaniach kontrolnych przed planowanym zabiegiem. Więcej w Dzień Dobry TVN.

Ostrzeżenie GIS przed jajkami. Którą partię produktu wycofano?

Główny Inspektorat Sanitarny poinformował o wykryciu Salmonelli na powierzchni skorupek jaj pochodzących od jednego z dużych producentów.

Potwierdziły to badania przeprowadzone przez Państwową Inspekcję Sanitarną. Co należy z nimi zrobić i o który dokładnie produkt chodzi?

Jak nie dać się oszukać przy rezerwacji hotelu? Porady eksperta

Internetowi złodzieje szukają coraz to nowszych sposobów, aby wyłudzić od nas pieniądze. Podczas gdy o podszywaniu się przez nich pod banki czy instytucje państwowe pisano już wiele, stosunkowo świeżym tematem są oszustwa związane z rezerwacją noclegów.

Na co uważać przy planowaniu wypoczynku? Na to pytanie w Dzień Dobry TVN odpowiedział Daniel Suchocki, ekspert ds. cyberbezpieczeństwa.

Czy kobieta może pojechać na wakacje bez dziecka i męża? 

Pewna świeżo upieczona mama planowała wyjechać na wakacje tylko z przyjaciółką. Kobieta chciała w końcu odpocząć od opieki nad dzieckiem i nabrać sił. Niestety pomysł nie wszystkim się spodobał.

Historię mężczyzny, który zabrania żonie takiego wyjazdu opisał serwis Fox News. Więcej na ten temat przeczytacie na stronie Dzień Dobry TVN. 

Zobacz także:

Autor:Oskar Netkowski

Pozostałe wiadomości