Nastolatek podczas zabawy w chowanego zamknął się kontenerze. Odnalazł się po kilku dniach w innym kraju

Autor:
Katarzyna
Oleksik
Źródło:
polsatnews.pl
port

Piętnastolatek z Bangladeszu bawił się z kolegami w chowanego. Chłopak postanowił ukryć się w kontenerze transportowym. Kryjówka okazała się na tyle skuteczna, że nastolatek został odnaleziony dopiero po kilku dniach, do tego w zupełnie innym kraju.

Nastolatek schował się w kontenerze

Pochodzący z południowo-wschodniego Bangladeszu 15-letni Fahim razem z kolegami bawił się w chowanego w dzielnicy portowej Ćottogram. Nastolatek na kryjówkę wybrał kontener wysyłkowy. Niestety chłopak zamknął się w nim od środka i nie mógł się wydostać.

Jak dbać o swoje bezpieczeństwo?

Bądź bezpieczna!
Bądź bezpieczna!Dzień Dobry TVN
wideo 2/5

I tak, Fahim dopłynął do Kuala Lumpur w Malezji. - W ten oto prosty sposób chłopiec znalazł się tutaj - opisał malezyjski minister spraw wewnętrznych Datuk Seri Saifuddin Nasution Ismail.

Ile dni chłopiec spędził w zamknięciu?

Nastolatek został uwolniony dopiero po sześciu dniach i pokonaniu 3,6 tysięcy kilometrów. Na nagraniach, które trafiły do internetu widać, że chłopak jest bardzo zaskoczony tym, gdzie się znalazł. Wygłodzonego, odwodnionego i z lekką gorączką piętnastolatka przewieziono do szpitala na badania.

Wezwani do portu funkcjonariusze początkowo podejrzewali, że nastolatek padł ofiarą handlu ludźmi. Jednak dochodzenie potwierdziło, że chłopiec trafił do Malezji przez zupełny przypadek.

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie. Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

Zobacz także:

Autor:Katarzyna Oleksik

Źródło: polsatnews.pl

Źródło zdjęcia głównego: John Lamb/Getty Images

Pozostałe wiadomości