Kot uratował dziecko przed upadkiem. Nagranie podbija sieć

Autor:
Aleksandra
Matczuk
Źródło:
TikTok/Edziecko.pl
Dziecko, Kot

Bohaterski kot uratował malucha przed upadkiem ze stromych schodów. Sytuację zarejestrował monitoring. Zwierzę starało się zrobić wszystko, by ochronić dziecko i nie dopuścić do wypadku. Nagranie szybko stało się hitem w sieci.

Kot uratował dziecko

TikTok to aplikacja, na której znajdziemy wiele ciekawych treści. Nie brakuje tam zabawnych nagrań, a szczególną popularnością cieszą się te z udziałem dzieci i zwierząt. Takie duety dostarczają zwykle ogrom pozytywnych odczuć, choć czasem mogą także mrozić krew w żyłach.

Zwierzęta

To miejsce przytuli każde zwierzątko
To miejsce przytuli każde zwierzątkoDzień Dobry TVN
wideo 2/33

Tak było w przypadku filmu, który od jakiegoś czasu jest hitem w sieci. Nagranie z monitoringu pokazało, co wydarzyło się, gdy dziecko zostało samo w pokoju ze swoim kotem. Okazuje się, że gdyby nie było tam zwierzęcia, chłopcu mogłaby stać się poważna krzywda.

Małe dziecko szło w stronę schodów

Na filmie widzimy, jak maluch kieruje się w stronę stromych schodów. Gdy raczkujący bobas zbliżył się do zejścia, jego kot natychmiast zareagował. Zwierzę rzuciło się w kierunku malca i zagrodziło mu drogę, a następnie wskoczyło na plecy dziecka i robiło wszystko, by się odsunęło.

Pod filmem pojawiły się komentarze chwalące bohaterskiego kota. - "A ludzie mówią, że koty nie są obrońcami", "Potrzebuję tego kota", "A mój byłby zbyt leniwy i po prostu obserwowałby dziecko" - czytamy w komentarzach.

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie. Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

Zobacz także:

Autor:Aleksandra Matczuk

Źródło: TikTok/Edziecko.pl

Źródło zdjęcia głównego: GettyImages/Mayte Torres

Pozostałe wiadomości