Po operacji w Turcji wracała samolotem do swojego kraju. "Moja głowa eksplodowała"

Autor:
Magdalena
Brzezińska
Źródło:
kobieta.wp.pl, tiktok.com
Kobieta zasłaniająca uszy w samolocie.

Turcja od lat jest popularnym celem turystyki medycznej. To właśnie tam wybrała się TikTokerka marząca o liftingu szyi i korekcie kształtu oczu. Obydwa zabiegi przebiegły pomyślnie i lekarz nie miał nic przeciwko temu, by mieszkanka Wielkiej Brytanii wsiadła na pokład samolotu i bezpiecznie wróciła do domu. Podróż okazała się jednak prawdziwym koszmarem, a wszystko to za sprawą pooperacyjnych szwów, które popękały na skutek nagłej zmiany ciśnienia podczas lotu.

TikTokerka poddała się operacji plastycznej w Turcji

Każdego roku pacjenci z całego świata tłumnie przybywają do Turcji, by poddać się rozmaitym operacjom plastycznym. W tym gronie znalazła się również pochodząca z Wielkiej Brytanii Devon Weronika. TikTokerka marzyła o zmianie wyglądu, dlatego zdecydowała się zainwestować w lifting szyi oraz kantoplastykę, czyli chirurgiczną zmianę kształtu oka.

Podróże samolotem i nie tylko 

Słuchają się jej samoloty
Słuchają się jej samolotyDzień Dobry TVN
wideo 2/6

Gwiazda mediów społecznościowych nie narzekała na złe samopoczucie po zabiegu. Lekarz nie widział więc przeciwwskazań ku temu, by udała się w podróż powrotną. W celu rozwiania wszystkich wątpliwości, kobieta skonsultowała się jeszcze ze specjalistą w szpitalu na lotnisku. On również uznał, że nic nie stoi na przeszkodzie, by wsiadła do samolotu. Niestety słowa medyków nie znalazły swojego potwierdzenia w rzeczywistości. Devon Weronika przekonała się o tym, gdy tylko maszyna zaczęła się wznosić.

W trakcie lotu popękały jej pooperacyjne szwy

Devon Weronika szczegółowo opisała tragiczny w skutkach lot przed kamerą. Poruszające nagrania znalazły swoje miejsce na TikToku. Kobieta wyjaśniła, że tuż po starcie zaczęła odczuwać silny ból głowy. Powód? Pooperacyjne szwy pękły w wyniku zmiany ciśnienia w kabinie samolotu.

- Usłyszałam trzask, moja głowa eksplodowała. Wszystko naprawdę mnie bolało (...). Skończyłam z zainfekowaną dziurą, z której sączyła się krew - relacjonowała w krótkim filmiku Brytyjka.

W tym miejscu warto podkreślić, że TikTokerka trafiła pod opiekę zespołu medycznego zaraz po wylądowaniu. Dzięki lekarskiej interwencji udało jej się uniknąć groźnych powikłań.

- Teraz już wszystko się oczyszcza, po prostu muszę być ostrożna - podsumowała użytkowniczka modnej aplikacji.

@polish_99

Still not over how gross it was

Them Changes (Sped Up) - Thundercat
@polish_99

No hard feelings, he’s actually a really nice guy

miss you southstar - EX7STENCE™

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie. Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

Zobacz także:

Autor:Magdalena Brzezińska

Źródło: kobieta.wp.pl, tiktok.com

Źródło zdjęcia głównego: ozgurcankaya/Getty Images/TikTok

Pozostałe wiadomości