Zimowe Igrzyska olimpijskie

  Zimowe Igrzyska olimpijskie

  Bronisław Stoch: "Wspaniały wynik. Czwarte miejsce do kolekcji się przyda". Było blisko. We wczorajszym konkursie skoków, Polacy uplasowali się tuż za podium. To był ciężki dzień dla kibiców ale przede wszystkim dla zawodników. Wiatr robił wszystko, żeby utrudnić zawody i niestety dla nas ... zwiał nam medale sprzed nosa. Z ojcem Kamila Stocha o emocjach jakie przeżywali podczas konkursu rozmawiała Kinga Burzyńska. Trzymamy kciuki za naszych skoczków w kolejnych konkursach!

  Dziś wielki dzień dla Karoliny Bosiek - młodej polskiej panczenistki, która wystartuje dziś w Pjongczangu na dystansie 3000 m.! Robert Stockinger odwiedził jej rodzinę by wspólnie kibicować naszej reprezentantce!

  Na zimowych Igrzyskach Olimpijskich Polskę w łyżwiarstwie figurowym będzie reprezentował Maksym Spodyriew. Skoro będzie nas reprezentował ukraiński zawodnik możemy mówić o kryzysie? Dlaczego łyżwiarstwo jest tak trudną dyscypliną sportu? W studiu Dzień Dobry TVN gościliśmy trenerki łyżwiarstwa Agnieszkę Dąbrowską-Perzynę oraz Urszulę Matyśkiewicz-Jaworską.

  Weekend z Dzień Dobry TVN! :) Zapraszamy w niedzielę na spotkanie ze złotym medalistą olimpijskim Zbyszkiem Bródką i jego kolegami z jednostki strażackiej w Łowiczu, których odwiedził Marcin Meller z ekipą Dzień Dobry TVN.

  Pierwszym jej klientem był jej mąż - Stefan Hula, potem zgłosili się do niej: Krzysztof Miętus i Piotr Żyła, aż w końcu uszyła malinowy kombinezon Kamila Stocha, w którym zdobył dwa złote medale na Zimowych Igrzyskach Olimpijskich w Soczi. O kim mowa? O Marcelinie Huli. Od niej i jej męża Stefana Huli dowiedzieliśmy się w Dzień Dobry TVN, jak uszyć kombinezon, który będzie "nosił" skoczków narciarskich? Do jakich krajów trafiają kombinezony szyte przez Marcelinę? Co jeszcze można uszyć z materiału przeznaczonego do szycia kombinezonów?