sprzęt

  sprzęt

  Zanieczyszczenie plastikowymi odpadami stanowi poważne zagrożenie dla środowiska, dlatego ograniczenie zużycia tworzyw sztucznych powinno być priorytetem dla każdego z nas. Działania proekologiczne niosą za sobą wiele korzyści, zwłaszcza jeśli staramy się wprowadzać je w naszej kuchni. W programie Dzień Dobry TVN Konrad Koterba przedstawił zalety ekspresu do wody gazowanej oraz innych gadżetów umożliwiających większą troskę o bezpieczeństwo naszej planety. Jak ograniczyć plastik w kuchni? Sprawdź te sposoby i zastosuj je w swojej kuchni.

  Uprząż dla konia to element niezbędny podczas powożenia bryczką. Jej złe dopasowanie może prowadzić do poważnych kontuzji u zwierzęcia. Przed zakupem uprzęży warto więc poznać jej budowę oraz rodzaje, tak by dobrać najlepiej dopasowaną do naszych wymagań i preferencji.

  Lekarze Oddziału Klinicznego Neonatologii Uniwersyteckiego Szpitala w Krakowie każdego dnia pomagają najmłodszym pacjentom. Tym razem o pomoc zwrócili się do ludzi dobrej woli. Placówka potrzebuje pieniędzy na nowe USG, by dalej walczyć o zdrowie i życie noworodków. Na miejscu zjawił się Bartek Jędrzejak, który porozmawiał z pracownikami, a także mamą chorego Mikołaja.

  Co to jest komputer i do czego służy? W sytuacji, gdy nie ma się jeszcze własnego komputera, brak szczegółowej wiedzy na temat tego, jak działa to urządzenie, nie jest niczym wstydliwym. W coraz bardziej zinformatyzowanym świecie, po brzegi wypełnionym nowymi technologiami, konieczne staje się jednak poznanie odpowiedzi na pytania, czym jest komputer stacjonarny, a czym np. komputer Mac.

  Kluczowym elementem związanym z rozmiarem roweru jest wielkość jego ramy. Dlatego warunkiem wyboru odpowiedniego pojazdu będzie wybór ramy do roweru o odpowiednim rozmiarze. Tylko dobrze dobrana rama pozwala na wygodną, bezpieczną i dynamiczną jazdę na rowerze.

  Kluczem do sprzątania jest, przede wszystkim, obranie odpowiedniej strategii! Zobaczcie, jak "planowo" podejść do domowych porządków!