chrzan

  chrzan

  Po chrzan sięgamy głównie w czasie świąt Wielkanocnych. Tymczasem powinniśmy jeść go częściej. Jakie są zalety prozdrowotne chrzanu? Jakie witaminy zawiera? W jakiej postaci go spożywać? Czy po chrzan mogą sięgać kobiety w ciąży i karmiące piersią? Na co zwracać uwagę przy zakupie chrzanu? O tym mówiła w Dzień Dobry TVN prowadząca cykl Naturalnie! Agnieszka Cegielska.

  Korzeń chrzanu ma nie tylko zastosowanie w kuchni, ale jest również ceniony ze względu na swoje właściwości lecznicze. W Dzień Dobry TVN poszukiwacz smaków Mikołaj Rey opowiedział o zaletach chrzanu.

  W kuchni Dzień Dobry TVN gościliśmy dziś Agnieszkę Maciąg, która przekonywała naszych widzów do jedzenia chrzanu. Jakie niezwykłe właściwości ma chrzan, kiedy należy go jeść i jak można go podać? Zobaczcie!

  Łosoś, drosz, morszczuk... jakie potrawy mistrz Andrzej Polan wyczarowal w kuchni Dzień Dobry TVN z tych ryb? Dlaczego nie powinno się mielić mięsa z ryby? Zróbcie sami te potrawy!

  Kucharz Robert Sowa przyrządził w kuchni Dzień Dobry TVN pyszne szaszłyki wegetariańskie w marynacie ziołowej, grillowane zielone szparagi w bekonie z sosem greckim i grillowane pstrągi z kaparami i chrzanem śmietankowym. Na co macie ochotę?

  Ćwikła i chrzan to produkty niezbędne na stole Wielkanocnym. Jak przyrządzić je samemu, by smakowały Tobie i Twojej rodzinie pokazał w kuchni Dzień Dobry TVN Piotr Kucharski. Zobacz także, jak zrobić wyśmienity pasztet, w sam raz do Święconki!

  Mistrz Andrzej Polan przygotował potrawy, które cię rozgrzeją i poprawią twoją odporność. Skorzystaj z przepisów mistrza i przygotuj ravioli z dynią i chrzanem, kurczaka z rozgrzewającym trio: papryką, chilli i czosnkiem oraz pyszny rosół!