Pan młody w dniu wesela trafił do szpitala. Jego żona bardzo szybko znalazła zastępstwo

Pan młody w dniu wesela trafił do szpitala
Wesele bez pana młodego 
Źródło: Hinterhaus Productions/GettyImages
W dniu ślubu zawsze zależy nam, aby wszystko było idealne. Niestety życie pisze własne scenariusze. Doskonale o tym wiedzą zakochani, którzy wesele spędzili osobno. Dlaczego? Mężczyzna dostał zatrucia pokarmowego i trafił do szpitala, a jego żona wybrała się na imprezę z innym partnerem.

Pan młody w dniu wesela trafił do szpitala

Długie przygotowania, wszystko dopracowane w najmniejszym szczególe i nagle niespodziewane zrządzenie losu, które sprawia, że cały misterny plan runął. Tak bywa. Można poddać się frustracji i pogrzebać marzenia o idealnym przyjęciu lub sprawić, by dzień ślubu był wyjątkowy na wyjątkowy sposób.

Doskonale wie o tym para, która własne wesele spędziła… osobno. Jak podaje portal gazeta.pl, mężczyzna w dniu swojego wesela trafił do szpitala, w wyniku zatrucia pokarmowego. Jego małżonka postanowiła natomiast dobrze się bawić.

Ślub i wesele

Źródło: Dzień Dobry TVN
Im droższe wesele, tym pewniejszy rozwód?
Im droższe wesele, tym pewniejszy rozwód?
Najmodniejsze suknie ślubne na 2022 rok
Najmodniejsze suknie ślubne na 2022 rok
Tworzy najlepsze filmy ślubne na świecie
Tworzy najlepsze filmy ślubne na świecie
Florystyka ślubna – trendu na 2022 rok
Florystyka ślubna – trendu na 2022 rok
Piękne i niedrogie suknie ślubne z sieciówek
Piękne i niedrogie suknie ślubne z sieciówek
Najstarszy film z wesela
Najstarszy film z wesela
Stroje regionalne na wesele?
Stroje regionalne na wesele?
Wzięli ślub pierwszego dnia wojny
Wzięli ślub pierwszego dnia wojny

To nie były jednak jedyne problemy. Para od samego początku borykała się z przeciwnościami losu. Kiedy Christine i Gannon wyznaczyli datę ślubu i wesela, wybuchła pandemia koronawirusa. Ze względu na bezpieczeństwo zakochani postanowili powiedzieć sobie "tak" w gronie najbliższej rodziny, a wesele zorganizować w innym, bardziej sprzyjającym terminie. Gdy wszystko było już zaplanowane, panna młoda tydzień przed imprezą uzyskała pozytywny wynik na COVID-19. Wesele ponownie zostało przesunięte. Ostatni wyznaczony termin miał być szczęśliwy, niestety na zdrowiu podupadł pan młody. Mężczyzna dwie godziny przed rozpoczęcie przyjęcia trafił do szpitala z ciężkim zatruciem pokarmowym. Para jednak postanowiła nie odwoływać imprezy po raz trzeci.

Żona zamieniła partnera na manekin

Przykre wydarzenie nie zepsuło wesela zakochanym. Choć pan młody pozostał w szpitalu, jego żona postanowiła świetnie się bawić. Christine w rozmowie z portalem people.com zdradziła, że właściciel sali weselnej zaproponował, aby bawiła się z "Gannonem na patyku". Panna młoda podłapała pomysł, na drążek na kółkach założono więc męską marynarkę, a głowę stworzono z iPada ze zdjęciem twarzy pana młodego. Rozwiązanie to spodobało się także gościom, którzy porywali "Gannona" do tańca i robili sobie z nim zdjęcia.

- Cała sytuacja była naprawdę zabawna. Szkoda, że przegapiłem ten wspaniały dzień z żoną, ale wiem, że w przyszłości będzie ich o wiele więcej - powiedział pan młody.

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie. Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

Zobacz także:

Autor: Nastazja Bloch

Źródło zdjęcia głównego: Hinterhaus Productions/GettyImages

podziel się:

Pozostałe wiadomości