Steward uspokoił wystraszoną pasażerkę. "To jest takie wzruszające, popłakałam się"

Autor:
Katarzyna
Oleksik
Źródło:
onet.pl
kobieta, która leci samolotem

Choć lot samolotem uchodzi za najbezpieczniejszą formę podróżowania, to są osoby, które odczuwają lęk przed wejściem na pokład. Turbulencje tylko pogłębiają strach. Na szczęście, są w obsłudze samolotu osoby, które potrafią uspokoić wystraszonych pasażerów. Nagranie z jedną z nich właśnie podbiło sieć.

Steward uspokoił wystraszoną pasażerkę

Samolot linii lotniczych Delta, który w połowie stycznia 2023 roku leciał z Charlotte w Północnej Karolinie do Nowego Jorku, w pewnym momencie wpadł w strefę turbulencji. Kiedy samolot zaczął się trząść, jedna z podróżujących kobiet - Shannon - wpadła w panikę. Na szczęście w obsadzie załogi pokładowej tego dnia był steward Floyd Dean-Shannon. Mężczyzna podszedł do przerażonej kobiety i powiedział: "Hej, trzymam cię". Kiedy wyczuł, że kobieta czuje się zawstydzona jego obecnością, powiedział: "Nie ma się czego wstydzić. Jestem tutaj". Usiadł obok niej na podłodze i do końca lotu trzymał ją za rękę.

Podróże po świecie

Podróż marzeń do Namibii
Podróż marzeń do Namibii Dzień Dobry TVN
wideo 2/5

Dodatkowo starał się wytłumaczyć kobiecie, co aktualnie dzieje się z maszyną. Co ciekawe, mężczyzna nie ma wielkiego doświadczenia, jako steward. W zawodzie pracuje zaledwie od trzech miesięcy.

Steward wsparł pasażerkę. Poruszenie w internecie

Niezwykłą scenę uwieczniła i opisała w mediach społecznościowych inna pasażerka. To wystarczyło, aby nagranie podbiło serca internautów. "Stresuję się przed kolejnym lotem. Dziękuję za zamieszczenie tego, dodało mi otuchy!", "To jest takie wzruszające, popłakałam się", "Właśnie znalazłem swojego nowego bohatera", "Takie rzeczy sprawiają, że chcę zostać stewardesą" - czytamy w komentarzach.

Sam zainteresowany - Floyd Dean-Shannon - w rozmowie z CNN zdradził, że kobieta denerwowała od samego początku i nie widzi w swoim zachowaniu nic niezwykłego. - Jestem tu, by dawać moją miłość wszystkim. Uwielbiam to robić. Będąc na miejscu pasażera, chciałbym być potraktowany w taki sam sposób. Ja też kiedyś siedziałem na tym miejscu - powiedział.

Warto dodać, że steward i pasażerka zostali znajomymi na Facebooku. - Teraz chce, żebym był z nią podczas każdego lotu - zdradził Dean-Shannon.

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie.  Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

Zobacz także:

Autor:Katarzyna Oleksik

Źródło: onet.pl

Źródło zdjęcia głównego: martin-dm/Getty Images

Pozostałe wiadomości