Polska

Muzeum prosi zwiedzających, by nie uprawiali seksu. "Eksponaty to przedmioty wręcz wstrzemięźliwe"

Polska

Muzeum

Muzeum Obrony Wybrzeża - Fort Gerharda w Świnoujściu wystosowało nietypową prośbę. Instytucja kultury zwróciła się bowiem do zwiedzających, by nie uprawiali seksu pomiędzy eksponatami. - To przedmioty "urodzone" wiele lat temu i obyte w całkowicie innych normach obyczajowych - czytamy na Facebooku.

Muzeum Obrony Wybrzeża - Fort Gerharda w Świnoujściu prosi zwiedzających, by nie uprawiali seksu

Muzeum Obrony Wybrzeża - Fort Gerharda w Świnoujściu niedawno zostało wyposażone w dobrej jakości kamery i rejestrator. Jak się okazało, niektórzy zwiedzający oddają się miłosnym uniesieniom w muzealnych zakamarkach.

Zobacz wideo: Kultura i sztuka

Kultura i sztuka

Sztuka polskiego plakatu
Sztuka polskiego plakatu Dzień Dobry TVN
wideo 2/11

- Seks w muzeum… Uprzejmie uprasza się naszych Gości… jak to napisać… no prosimy ars amandi nie w muzeum! Muzeum od pewnego czasu wyposażone jest w kamery! A te gdyby mówiły... Rozumiemy, że wyjątkowe eksponaty, ba mundurowa obsługa potrafią przyprawić o dreszcze, EKSCYTACJE i podniecenie! Ale na miłość boską - Kochani - szczególnie ci z gorącą krwią - jest tyle miejsc do zabawy w okolicy... - czytamy w komunikacie.

Konserwatywne eksponaty

W dalszej części postu wyjaśniono w żartobliwy sposób, dlaczego eksponaty niekoniecznie chcą być świadkami czyjegoś stosunku. - Zakochani Goście, prosimy o zrozumienie - większość eksponatów w naszym muzeum to przedmioty "urodzone" wiele lat temu i obyte w całkowicie innych normach obyczajowych. Konserwatywne, ba wręcz ortodoksyjne i wstrzemięźliwe. Nie narażamy je na dyskomfort! - napisano.

Na koniec przypomniano, że niedaleko muzeum mieszczą się odpowiedniejsze miejsca do miłosnych igraszek. -Może jednak warto pospacerować w kierunku dzikich plaż, których na świnoujskim prawobrzeżu nie brakuje? Kamery mamy na razie tylko w muzeum, baraku reflektora i ekspozycji elementów z wraku. W kazamatach, kaponierach nie - podsumowano.

Zobacz także: Unikatowe miejsce na mapie polskiego muzealnictwa

Unikatowe miejsce na mapie polskiego muzealnictwa
Unikatowe miejsce na mapie polskiego muzealnictwa W Konstancinie pod Warszawą znajduje się wyjątkowe Muzeum Villa la Fleur. Jakie dzieła sztuki można tam zobaczyć? Źródło: Dzień Dobry TVN

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie. Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

Zobacz także:

Źródło zdjęcia głównego: Bruce Yuanyue Bi/Getty Images/Facebook.com

Pozostałe wiadomości