Parenting

Uczennica zachwyciła na szkolnym karaoke. "Ona ma już gotową karierę"

Parenting

Autor:
Katarzyna
Oleksik
Źródło:
edziecko.pl
dziewczynka, która śpiewa

Większość dzieci lubi śpiewać i dobrze się bawi, gdy mogą swoje umiejętności zaprezentować na scenie przed rówieśnikami. Idąc tym tropem, nauczyciele jednej ze szkół zorganizowali dla uczniów karaoke. Występ jednej z uczennic skradł całe show.

Uczennica dała popis na szkolnym karaoke

Nauczyciele pracujący w jednej z amerykańskich szkół zorganizowali dla swoich uczniów karaoke. Podczas zabawy jedna z dziewczynek niespodziewanie chwyciła za mikrofon i zaczęła śpiewać.

Muzyka

Patrycja Markowska wraca do korzeni
Patrycja Markowska wraca do korzeniDzień Dobry TVN
wideo 2/8

Uczennica zaśpiewa przebój "Only Love Can Hurt Like This" Palomy Faith. Sposób, w jaki zaśpiewała zachwycił wszystkich zgromadzonych. Nagranie z jej popisem szybko trafiło na popularną platformę Tik Tok, gdzie bardzo szybko stało się wielkim hitem.

Jakie emocje wywołał występ dziewczynki?

Film z występ dziewczynki został opublikowany przez użytkownika Tik Toka, który ukrywa się pod pseudonimem @kier974. Wystarczyła chwila, aby nagranie obejrzało ponad 450 tysięcy internautów. Równie wielu zostawiło swój komentarz pod postem.

Użytkownicy platformy zgodnie przyznali, że dziewczynka ma przepiękny głos i zadatki na wielką gwiazdę. "Teraz jest niesamowita, to wyobraźcie sobie, co będzie, gdy dorośnie!", "Co za przecudny głos. Ona ma już gotową karierę", "Co za wspaniała mała śpiewaczka! Nie mogę się doczekać, aż zobaczę ją na scenie!" - czytamy w komentarzach.

A co wy sądzicie o występie dziewczynki?

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie. Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

Zobacz także:

Autor:Katarzyna Oleksik

Źródło: edziecko.pl

Źródło zdjęcia głównego: Betsie Van Der Meer/Getty Images

Pozostałe wiadomości