Parenting

Ma szesnaścioro dzieci. Pokazała, jak wyglądają jej poranki

Parenting

Autor:
Adam
Barabasz
Źródło:
The Sun
Mama i dwoje dzieci podczas śniadania
zeljkosantrac / Getty Images, Not Enough Nelson / YouTubePoranki wieloosobowej rodziny

Przy rodzinie składającej się z rodziców i 16 pociech każde wyjście urasta do miary prawdziwej wyprawy. Zaradna mama pokazała na swoim kanale, z jakimi problemami musi się mierzyć, przygotowując dzieci do wyjścia z domu. To nie jest łatwe zdanie. Nagranie podbija sieć.

Trudne poranki rodziny z 16 dzieci

Jak zwykle budzik zadzwonił za wcześnie, przeciągasz się w pościeli, a chaos dookoła wygląda niczym barokowy obraz o wskrzeszeniu Łazarza. Z półprzymkniętymi oczami drepczesz do łazienki, mając nadzieję, że poranna ablucja przywróci twojej egzystencji resztki zagubionego sensu. Brzmi znajomo? To teraz wyobraź sobie, że do tej samej łazienki oczekuje 17 innych domowników. Część nich musisz uczesać, niektórych spakować, a jest jeszcze ktoś spośród wesołej gromadki, kto nie ma pojęcia, gdzie są jego ubrania.

OdWagi dzieciaki

(Od)wagi dzieciaki - dodatki do żywności
(Od)wagi dzieciaki - dodatki do żywności Dzień Dobry TVN
wideo 2/12

Tiffany Nelson i jej mąż Benji mają pod swoimi skrzydłami szesnaścioro pociech: Kenna (22 lata), Kass (22 lata), Bridger (22 lata), Jour Nee (23 lata), Jaine (19 lat), Lilee (15 lat), SailDee (14 lat), NayVee (13 lat), Luke'a (12 lat), PaisLee (10 lat), DeLayNee (10 lat), PresLee (8 lat), ElleCee (8 lat), Beckhama (6 lat), Ledgera (2 lata), to nic niezwykłego. Taka rodzina wymaga niemałej logistyki, ale też może być źródłem niekończących się anegdot i inspiracji. Zaradna mama postanowiła wykorzystać ten potencjał, tworząc kanał na YouTubie "Not Enough Nelsons" (ang. "Nie dość Nelsonów" - red.) prezentujący życie jej rodziny.

Zarządzanie wielodzietną rodziną

Na jednym z opublikowanych nagrań można zobaczyć, jak wyglądają poranki. Budzik dzwoni o 6:40. Rodzice zadecydowali, że dzieci na noc muszą zamykać telefony w wyznaczonej szafce, a funkcję porannego alarmu pełni pani domu. Przechodzi więc przez wszystkie sypialnie, wyrywając dzieci ze snu.

20 minut przed wyjściem kobieta przychodzi do każdego pokoju i sprawdza, na jakim etapie są przygotowania. Kiedy nastolatki są prawie gotowe, to sytuacja u młodszych jest nieciekawa. Dziewczynki potrzebują pomocy z fryzurami, 10-latka chce zmienić strój, dwulatek źle się czuje, a 12-latek nie potrafi znaleźć spodni.

- To sytuacja wyjątkowa. Zadzwonię do szkoły i powiem, że Luke nie przyszedł, bo nie mogliśmy znaleźć jego spodni - kwituje zdenerwowana mama. - Zawsze się spóźniamy - podsumowuje.

Nie oglądałeś Dzień Dobry TVN na antenie? Pełne odcinki zobaczysz na Player.pl.

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji na Ukrainie.  Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

Zobacz także:

Autor:Adam Barabasz

Źródło: The Sun

Źródło zdjęcia głównego: zeljkosantrac / Getty Images, Never Enough Nelson / YouTube

Pozostałe wiadomości