Parenting

Kryształowe dzieci mają do wypełnienia ważną misję. Kiedy urodziło się ich najwięcej?

Parenting

Autor:
Aleksandra
Matczuk
Źródło:
edziecko.pl
Dziecko

Kryształowe dzieci mają niespotykane cechy, a ich przyjście na świat wiąże się z wypełnieniem wyjątkowej misji. Autorką tego pojęcia jest psychoterapeutka dr Doreen Virtue. Jak rozpoznać diamentowego malucha? Sprawdź.

Kim są kryształowe dzieci?

Pojęcie "kryształowego dziecka" wywodzi się z parapsychologii i filozofii New Age, a jego twórczynią jest dr Doreen Virtue. To właśnie ona jako pierwsza opisała w swojej książce "The Crystal Children" cechy, jakie powinny posiadać te wyjątkowe pociechy. Według autorki wyróżniają się one przede wszystkim wysokim zaawansowaniem w duchowym rozwoju.

Dzieci

Propozycje zabawek na Dzień Dziecka
Propozycje zabawek na Dzień DzieckaDzień Dobry TVN
wideo 2/7

Psychoterapeutka dowodzi, że w po 1995 roku na świat zaczęły przychodzić maluchy, którym powierzona została misja uczenia przebaczenia oraz wprowadzania spokoju i miłości. Czym charakteryzują się kryształowe dzieci? Są bardzo uczuciowe, wyrozumiałe i cechują się zaskakującą, jak na swój wiek inteligencją. Uwielbiają także przebywać na łonie natury.

Cechy kryształowego dziecka

Według dr Doreen Virtue maluchy mają także określone cechy fizyczne. Szczególną rolę odgrywa tu kolor i kształt oczu. Są one wyjątkowo duże i mają jasną barwę. Mogą być np. niebieskie, zielone, czy jasnobrązowe, a ich spojrzenie "przeszywa" duszę każdego człowieka.

Zdaniem Virtue te wyjątkowe maluchy mają także umiejętność rozpoznawania kłamstwa i nieuczciwości. Odważnie wygłaszają swoje opinie i wiedzą, że przyszły na świat, na potrzeby wyższych celów. Ich królewska godność może być jednak kłopotliwa, ponieważ nie boją się sprzeciwiać ustalonym normom i systemom.

Teoria dr Doreen Virtue wskazuje, że wyjątkowe są także dzieci indygo, nazywane często rodzicami kryształowych.. Urodzili się w latach 70. i 80. Im także przypisuje się zespół wyróżniających cech, np. mają problemy z uznaniem systemów opartych na rytuałach. Preferują natomiast działanie wymagające kreatywnego myślenia i możliwości wyboru.

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie. Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

Zobacz także:

Autor:Aleksandra Matczuk

Źródło: edziecko.pl

Źródło zdjęcia głównego: Catherine Delahaye/Getty Images

Pozostałe wiadomości