Nie mogła się zdecydować, jakie imię wybrać dla dziecka. O pomoc poprosiła swojego psa

Autor:
Katarzyna
Oleksik
Źródło:
Radio Zet/TikTok
kobieta, która trzyma noworodka

Choć pula imion, z której mogą korzystać przyszli rodzice jest ogromna, to znalezienie tego idealnego, które będzie pasowało do dziecka wcale nie jest takie proste. Pewna tiktokeraka, postanowiła w tej kwestii skorzystać z pomocy swojego psa. Na jakie imię postawił czworonóg?

Czym się kierować przy wyborze imienia dla dziecka?

Imię dla dziecka nie może być obraźliwe ani skazywać dziecka na śmieszność, dodatkowo powinno jednoznacznie wskazywać na płeć dziecka. Choć ograniczeń jest niewiele, to znalezienie tego idealnego wcale nie jest proste. Czasem zdarza się, że przyszli rodzice radzą rodziny, czy przyjaciół. Pewna tiktokerka poszła o krok dalej i o pomoc poprosiła swoje go psa. Tę niezwykłą historię opisał portal thesun.co.uk.

Ciążowe tematy dla młodej mamy

Jak stres wpływa na kobietę w ciąży i jej dziecko?
Jak stres wpływa na kobietę w ciąży i jej dziecko?Dzień Dobry TVN
wideo 2/8

Pewna młoda mama opublikowała na popularnej platformie TikTok nagranie, w którym opowiada, że jest w ciąży. Dodała, że spodziewa się córki, wybrała już kilka imion, ale nie potrafi podjąć ostatecznej decyzji, które z nich będzie najlepsze dla jej malucha. Dlatego postanowiła skorzystać z pomocy ukochanego psa o imieniu Bentley.

Jak pies wybrał imię dla psa?

Kobieta napisała trzy wybrane przez siebie imiona - Emma, Oliwa i Rachel - na trzech piłeczkach tenisowych. Później wrzuciła je do kapelusza. Następnie pozwoliła, aby pies wybrał jedną z nich. Zwierzak chwycił piłeczkę z napisem "Rachel" i takie też imię otrzymał córeczka kobieta.

W komentarzu do nagrania młoda mama zażartowała, że poleca tę metodę wszystkim rodzicom. Co ciekawe, ten nietypowy sposób bardzo spodobał się internautom. "Czuję, że będą najlepszymi przyjaciółmi na całe życie", "Rachel pokocha historię o tym, jak pewnego dnia wybrano jej imię" - czytamy w komentarza pod filmem.

@minidoodlebentley Highly recommend letting your dog pick your baby’s name #dogandbaby #momtobe #expecting #bigbrother #newbornbaby ♬ my audio yellow - 𝒷♡

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie. Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

Zobacz także:

Autor:Katarzyna Oleksik

Źródło: Radio Zet/TikTok

Źródło zdjęcia głównego: JGITom Grill/Getty Images

Pozostałe wiadomości