Angelika Wątor jest w ciąży. "Szczęście mnoży się, gdy je dzielimy"

Angelika Wątor
Źródło: Dzień Dobry TVN
Jak powiedzieć bliskim o ciąży?
Jak powiedzieć bliskim o ciąży?
Jak stres wpływa na kobietę w ciąży i jej dziecko?
Jak stres wpływa na kobietę w ciąży i jej dziecko?
Położna na medal
Położna na medal
Trening w ciąży dla początkujących
Trening w ciąży dla początkujących
Kamila Kamińska o duli
Kamila Kamińska o duli
Informacje o ciąży w centralnym rejestrze?
Informacje o ciąży w centralnym rejestrze?
Od jakich ćwiczeń rozpocząć trening po ciąży?
Od jakich ćwiczeń rozpocząć trening po ciąży?
Najczęstsze dolegliwości zdrowotne po porodzie
Najczęstsze dolegliwości zdrowotne po porodzie
Szaleństwo hormonów w ciąży
Szaleństwo hormonów w ciąży
Angelika Wątor jest jedną z najbardziej utytułowanych polskich szablistek. Zawodniczka za pośrednictwem mediów społecznościowych poinformowała, że spodziewa się dziecka.

Angelika Wątor jest w ciąży

Mimo że Angelika Wątor należy do grona osób, które chętnie korzystają z mediów społecznościowych, to zawodniczka nie śpieszyła się z przekazaniem radosnych wieści. Na zdjęciu zamieszczonym przez sportsmenkę na Instagramie widać, że jej brzuch jest już wyraźnie zaokrąglony.

- Szczęście lubi ciszę. Długo tak myślałam, jednak doszłam do wniosku, że szczęście mnoży się, gdy je dzielimy. Wystarczy tylko mieć wokół siebie odpowiednich ludzi - czytamy w opisie, który zawodniczka dodała do fotografii.

Przepiękne zdjęcie ciężarnej sportsmenki zachwyciło internautów. W komentarzach posypały się nie tylko gratulacje, ale i komplementy. Wielu komentujących jest zdania, że ciąża bardzo jej służy. "Pięknie wyglądasz, życzę zdrowia", "Piękne zdjęcie i świetny opis", "Co za piękne zdjęcie" - zachwycali się internauci.

Angelika Wątor - kariera

Angelika Wątor jest złotą medalistką Igrzysk Europejskich w Baku z 2015 roku. Zwyciężyła również w Pucharze Świata w Budapeszcie w rywalizacji drużynowej.

Warto dodać, że zawodniczka ma sobą też poważne problemy ze zdrowiem. Dwa lata temu przeszła bowiem podwójną mastektomię. W jednym z wywiadów wyznała, że podczas zawodów we Francji nagle źle się poczuła. Dostała wysokiej temperatury i nie mogła ruszać ręką. Od dłuższego czasu skarżyła się też na ból w piersi. Kiedy wróciła do kraju i przeszła badania okazało się, że zmiany w piersiach są na tyle rozległe, że operacja musi zostać przeprowadzona natychmiast. Kobieta wyznała, że zabieg odebrał jej pewność. Musiała na nową ją zbudować i zaakceptować to, co się stało.

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie. Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

Zobacz także:

Autor: KO

podziel się:

Pozostałe wiadomości

Julia Wieniawa podbija Cannes
Materiał promocyjny

Julia Wieniawa podbija Cannes