Jakub Rzeźniczak o poronieniu żony, Lewis Capaldi dostał ataku na scenie, burzowe alerty RCB. Te wiadomości mogłeś przegapić

Źródło: Dzień Dobry TVN
Fotograf Beyonce, Rihanny, Madonny i innych gwiazd
Fotograf Beyonce, Rihanny, Madonny i innych gwiazd
Pomysł na truskawkowe risotto
Pomysł na truskawkowe risotto
Truskawkowe menu
Truskawkowe menu
Słodko i truskawkowo
Słodko i truskawkowo
Pomysł na truskawkowe risotto
Pomysł na truskawkowe risotto
Truskawki na stole - lato za rogiem
Truskawki na stole - lato za rogiem
Paweł Olejnik ze "Ślubu Od Pierwszego Wejrzenia" wziął ślub, Jakub Rzeźniczak wyznał, że jego żona poroniła, Lewis Capaldi miał atak podczas koncertu, a alerty RCB ostrzegają przed burzami z gradem. O czym jeszcze pisaliśmy w serwisie dziendobrytvn.pl w poniedziałek 26.06? Oto podsumowanie dnia.

Żona Jakuba Rzeźniczaka poroniła: "Była jedna tragedia, a potem druga"

Jakub Rzeźniczak w wywiadzie opowiedział o tragedii, której doświadczył. W szczerej rozmowie piłkarz ujawnił, że po śmieci syna był w strasznym stanie, nie mógł się pozbierać. Dodał, że jego żona w tamtym czasie była w ciąży, ale poroniła.

- Była jedna tragedia, a potem nie wiem, czy z nerwów, czy z czego, ale była druga tragedia. Staraliśmy się walczyć o siebie - powiedział.

Lewis Capaldi dostał ataku na scenie: "Byłem naprawdę przerażony". Wzruszająca reakcja fanów 

Lewis Capaldi to szkocki wokalista, który cierpi na zespół Tourette'a. Podczas występów na scenie dolegliwości związane z tym zaburzeniem się zaostrzają. Do takiej sytuacji doszło na ostatnim koncercie piosenkarza podczas festiwalu Glastonbury. 26-latek nie był w stanie dokończyć piosenki, ale fani go nie zawiedli.

- Sprawiliście, że poczułem się swobodnie - powiedział artysta.

Paweł Olejnik ze "Ślubu Od Pierwszego Wejrzenia" wziął ślub. Panna młoda pokazała zdjęcia 

Paweł Olejnik ze "Ślubu Od Pierwszego Wejrzenia" znalazł miłość w bardzo niecodzienny sposób, bo na własnym weselu. Kuzynka panny młodej, Klaudia, okazała się wybranką na całe życie. Właśnie się pobrali, a szczęśliwa panna młoda opublikowała zdjęcia.

Córka Michała Wiśniewskiego szczerze o relacji z ojcem: "Dla niego liczy się tylko jego racja"

Fabienne Wiśniewska uchyliła opowiedziała o swojej relacji z tatą. Wyznała, że czasem dochodzi między nimi kłótni, ale dziś już wiedzą, że słowo "przepraszam" jest ważne i potrzebne. Córka lidera Ich Troje zdradziła, co jest dla niej najtrudniejsze w tej relacji. Okazuje się, że muzyk nie lubi odpuszczać. - Mamy różne zdania, więc i rozmowa czasem jest ciężka.

Alerty RCB przed burzami z gradem i silnym wiatrem. Gdzie obowiązują?

Rządowe Centrum Bezpieczeństwa przesłał sms-y z alertem przed burzami z gradem i silnym wiatrem. W nocy z poniedziałku na wtorek pogoda może być szczególnie niebezpieczna - IMGW wydał ostrzeżenia dla kilku województw. Sprawdź gdzie może być groźnie.

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie. Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

Zobacz także:

Autor: Daria Pacańska

Źródło zdjęcia głównego: x-news/Getty Images

podziel się:

Pozostałe wiadomości