Zamieniono je po porodzie. Prawdę pomogła odkryć przedszkolanka. "Jesteście jak dwie krople wody"

Źródło: Dzień Dobry TVN
Jak przeżyć wspólny poród i nie zwariować?
Jak przeżyć wspólny poród i nie zwariować?
Jak stres wpływa na kobietę w ciąży i jej dziecko?
Jak stres wpływa na kobietę w ciąży i jej dziecko?
Położna na medal
Położna na medal
Trening w ciąży dla początkujących
Trening w ciąży dla początkujących
Kamila Kamińska o duli
Kamila Kamińska o duli
Informacje o ciąży w centralnym rejestrze?
Informacje o ciąży w centralnym rejestrze?
Od jakich ćwiczeń rozpocząć trening po ciąży?
Od jakich ćwiczeń rozpocząć trening po ciąży?
Najczęstsze dolegliwości zdrowotne po porodzie
Najczęstsze dolegliwości zdrowotne po porodzie
Szaleństwo hormonów w ciąży
Szaleństwo hormonów w ciąży
Caterina Alagna i Melissa Fodera urodziły się w tym samym szpitalu w odstępie 15 minut. W dniu ich narodzin doszło do pomyłki, a dziewczynki zostały ze sobą zamienione. Prawda wyszła na jaw trzy lata później dzięki spostrzeżeniu pewnej przedszkolanki.

Zamieniono je przy porodzie

Caterina Alagna i Melissa Fodera urodziły się tego samego dnia w 1998 roku w szpitalu Abele Ajello w Mazara del Vallo (Włochy). Dziewczynki zostały ze sobą zamienione, o czym dowiedziano się dopiero 3 lata później. W odkryciu tej tajemnicy pomogła przedszkolanka.

Gdy Marinella Alagna przyszła odebrać córkę Melissę, kobieta przyprowadziła do niej inne dziecko, kierując się jedynie fizycznym podobieństwem.

- Przepraszam, jesteście jak dwie krople wody. Wydawało mi się niemożliwe, żeby to nie była twoja córka - tłumaczyła się kobieta. Rozmowa z przedszkolanką przypomniała kobiecie, że gdy kilka godzin po porodzie pielęgniarka przyniosła jej córkę, ta miała na sobie śpioszki, które do niej nie należały.

Do ołtarza prowadziło ją czworo rodziców

Para zdecydowała się wykonać testy DNA, wówczas wyszło na jaw, że dziewczynka, którą wychowywali od 3 lat nie jest ich córką. Marinella wraz z mężem skontaktowała się z Francesco i Gisellą Foderami i przekazała swoje obawy. Rodzice Cateriny również postanowili przeprowadzić test. Wynik potwierdził ich przypuszczenia - córki zostały zamienione po porodzie.

Więzy rodzin rozwinęły się tak bardzo, że postanowiły one razem zamieszkać. Caterina i Melissa razem obchodziły urodziny i chodziły do tej samej szkoły. Dziś 25-letnie kobiety wciąż utrzymują bliski kontakt i nazywają się siostrami. Gdy niedawno jedna z nich wzięła ślub, do ołtarza poprowadziło ją czworo rodziców.

Więcej w TVN24.

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie. Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

Zobacz także:

Autor: Aleksandra Matczuk

Źródło: TVN24

Źródło zdjęcia głównego: GettyImages/Jacek_Sopotnicki

podziel się:

Pozostałe wiadomości