"Równi sobie" - wiosenna nowość, jakiej w Polsce jeszcze nie było

Aktualizacja:

Na antenie TVN wiosna przyniesie wiele nowości. Jedną z nich będzie program "Równi sobie". Wezmą w nim udział superbohaterowie, których najpewniej moglibyśmy minąć na ulicy. Nie mają żadnych nadprzyrodzonych mocy, ale potrafią robić coś naprawdę wyjątkowego - dzielić się dobrem z innymi. Kim są i kiedy będziemy mogli ich poznać?

"Równi sobie" - nowy program TVN

Los bywa kapryśny. Nie podzielił szczęścia równo pomiędzy wszystkich nas. Przewrotnie dał jednym więcej, innym mniej. Na szczęście są tacy, którzy, chcąc podziękować za jego szczodrość, postanawiają wyciągnąć pomocną dłoń do tych niemających powodów do uśmiechu. Bohaterowie nowego reality show nie posiadają nadprzyrodzonych mocy, a mimo to są superbohaterami, którzy zmieniają życie innych na lepsze.
Jedni, pomimo ogromnych wysiłków, zawsze mają pod górkę. Los nie jest dla nich łaskawy. W życiu muszą mierzyć się z licznymi przeciwnościami. Trudno im znaleźć wsparcie i pomoc.
Innym oszczędzono tylu zmartwień. Cieszą się sukcesami w sferze osobistej i zawodowej. Często też mają możliwości, by wesprzeć tych w trudniejszej sytuacji. W programie "Równi sobie" będą starać się właśnie to robić i w aktywny sposób dzielić się tym, co mają. Cel? Odmienić los tych, którym życie poskąpiło powodów do radości.

"Równi sobie" - kiedy premiera?

Wszyscy marzymy o świecie dającym równe szanse. Program będzie cegiełką dołożoną do budowy właśnie takiej rzeczywistości. Będziemy towarzyszyć bohaterom w ich dążeniu do dzielenia się dobrem. Pomagającym innym, pomagamy sobie - prawda?
Zmiana na lepsze zaczyna się od wyciągnięcia ręki w stronę drugiej osoby. Przekonaj się o tym na własne oczy. Poznaj niezwykłe historie bohaterów cyklu "Równi sobie" - oglądaj program w każdy poniedziałek o 21:30. Znajdziesz go na platformie Player.pl. Startujemy 1 marca.
Zobacz też:
Autor: Ola Lipecka
Pozostałe wiadomości