Newsy

Trwają zdjęcia do 2. sezonu serialu "Kontrola". Do obsady dołączyli m.in. Jędrzej Hycnar i Cezary Żak

Newsy

Autor:
Kamila
Glińska
Źródło:
TVN
materiały prasowe"Kontrola"

Wystartowały zdjęcia do drugiej serii "Kontroli" - serialu autorstwa Nataszy Parzymies, studentki Warszawskiej Szkoły Filmowej, który poruszył miliony na całym świecie. Tym razem pod marką Player Original produkcja trafi do serwisu Player.pl. Poznaj szczegóły.

"Kontrola" - 2. sezon w Player.pl

Na pierwszym planie "Kontroli" jest burzliwa miłość dwóch dziewczyn, a w tle studenckie życie, współczesna Warszawa i nieprzespane noce pełne wielkich emocji i wyznań.

Nie boimy się wyzwań, widzom Playera coraz częściej będziemy proponować odważne projekty. Jednym z nich będzie kontynuacja najpopularniejszego na świecie polskiego serialu "Kontrola", do którego zdjęcia właśnie wystartowały. Tym razem głos oddajemy młodym i zdolnym twórcom, by z ich perspektywy opowiedzieć historię dwóch bohaterek i próby kontrolowania uczucia, które je połączyło

Co wydarzy się w 2. sezonie "Kontroli"?

W nowych odcinkach los ponownie krzyżuje drogi Natalii i Majki – dziewczyn, dla których przypadkowe spotkanie okazało się przełomowe i dało początek młodzieńczej miłości, nieokiełznanej, spontanicznej i burzliwej. Teraz Natalia mierzy się z zawirowaniami w związku, Majka z kolei jest tuż przed wyjazdem na semestr do Hiszpanii. Mimo to, postanawiają zawalczyć o swoje szczęście.

Bardzo się cieszę, że nasza Kontrola zyskuje nowe życie w Playerze. Premierowy sezon będzie jeszcze bardziej intensywny i przepełniony emocjami. Zostaliśmy obdarzeni ogromnym zaufaniem, nie mogę się doczekać jak widzowie zareagują na dalsze losy Majki i Natalii szczególnie, że ich świat się powiększa, dochodzą nowe postaci i wątki, więc naprawdę będzie się działo!

"Kontrola 2" - obsada i twórcy

W kontynuacji popularnego serialu widzowie w głównych rolach zobaczą Adriannę Chlebicką (Natalia), Ewelinę Pankowską (Majka), Jędrzeja Hycnara (Kacper), Michalinę Robakiewicz (Paulina), Jakuba Sielskiego (Kuba), Joannę Połeć (Wera), Anu Czerwińskiego (Franek), Annę Krotoską (matka Natalii), Cezarego Żaka (ojciec Majki), Agatę Różycką (Sylwia), Adriannę Biedrzyńską (matka Pauliny), Irenę Melcer (siostra Majki) oraz innych.

Za scenariusz i reżyserię odpowiada Natasza Parzymies, a realizuje Natalia Grzegorzek z Koskino. Producentem ze strony TVN i Player.pl jest Marta Pasławska. Za zdjęcia odpowiada Filip Pasternak. Seria trafi do serwisu Player.pl w grudniu 2021 r.

Zobacz wideo:

Zobacz także:

Autor:Kamila Glińska

Źródło: TVN

Źródło zdjęcia głównego: materiały prasowe

Pozostałe wiadomości