Przechodnie myśleli, że to lalka. Na plaży znaleziono zwłoki dziecka

Źródło: UWAGA! TVN
Uwaga! TVN: 8-latka tonęła na oczach kierowniczki kolonii. "Jak jest czerwona flaga, to się w ogóle nie wchodzi do wody"
Uwaga! TVN: 8-latka tonęła na oczach kierowniczki kolonii. "Jak jest czerwona flaga, to się w ogóle nie wchodzi do wody"
Bądź bezpieczna!
Bądź bezpieczna!
"Projekt Lady". Dom uczestniczki ucierpiał w pożarze. Trwa zbiórka pieniędzy
"Projekt Lady". Dom uczestniczki ucierpiał w pożarze. Trwa zbiórka pieniędzy
Pożar domu jednorodzinnego w Kole. Zginęła 5-letnia dziewczynka
Pożar domu jednorodzinnego w Kole. Zginęła 5-letnia dziewczynka
Uwaga! TVN: Rodzice nie puszczali dzieci do szkoły. W trosce o bezpieczeństwo
Uwaga! TVN: Rodzice nie puszczali dzieci do szkoły. W trosce o bezpieczeństwo
Bezpieczny dom dla dzieci
Bezpieczny dom dla dzieci
Morze wyrzuciło na plażę ciało dwu- lub trzyletniego dziecka. Rozkładające się zwłoki były pozbawione m.in. głowy. Śledczy próbują ustalić tożsamość ofiary oraz przyczynę jej śmierci. - Prosimy, abyście tam nie chodzili - zaapelowały do turystów lokalne władze.

Hiszpania. Na plaży znaleziono zwłoki dziecka

We wtorek, 11 lipca, na plaży Costa Daurada w kurorcie Roda de Berà w Hiszpanii dokonano makabrycznego odkrycia. Osoba sprzątająca teren odnalazła przy brzegu morza szczątki małego dziecka, którego wiek szacowany jest na dwa bądź trzy lata. Rozkładające się zwłoki były pozbawione głowy oraz innych fragmentów ciała. Z pierwszych ustaleń śledczych wynika, że osoby, które zauważyły tajemniczy obiekt wcześniej, tkwiły w przekonaniu, że mają do czynienia z lalką.

Funkcjonariusze Gwardii Cywilnej odgrodzili miejsce odnalezienia zmarłego dziecka i zalecili turystom zmianę obszaru plażowania. Śledczy próbują ustalić tożsamość ofiary oraz bezpośrednią przyczynę jej śmierci. Według nieoficjalnych doniesień maluch mógł wypaść z łodzi imigrantów, która przewróciła się na Morzu Śródziemnym. Kilkulatek ubrany był w dres i kurtkę.

Ograniczenia na plaży Costa Daurada. Apel do turystów

Informację o odnalezieniu zwłok dziecka przekazały między innymi władze Roda de Berà, które ostrzegły mieszkańców oraz turystów przed poruszaniem się po kontrolowanym przez służby obszarze.

- Dziś rano na brzegu plaży Costa Daurada znaleziono ciało dwu-trzyletniego dziecka. Teren jest odgrodzony, a służby czekają, aż sędzia zabierze ciało. Prosimy, abyście tam nie chodzili - zaapelowano w oficjalnym komunikacie na Twitterze.

Zwłoki ostatecznie zostały przetransportowane i poddane sekcji w celu ustalenia okoliczności śmierci malucha.

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie. Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

Zobacz także:

Autor: Berenika Olesińska

Źródło: "Daily Mail"

Źródło zdjęcia głównego: David C Tomlinson/Getty Images, Twitter

podziel się:

Pozostałe wiadomości