Newsy

Brad Johnson znany z serialu "Melrose Place" nie żyje. Miał 62 lata

Newsy

Autor:
Katarzyna
Oleksik
Źródło:
wp.pl
osoba, która trzyma płonącą świeczkę

Brad Johnson - niezwykle popularny w latach 80. i 90. model i aktor - nie żyje. Artysta zmarł na swoim ranczo w Teksasie. Miał zaledwie 62 lata. Wiadomość o śmierci artysty mediom przekazała jego przedstawicielka.

Brad Johnson nie żyje

Brad Johnson - jeden z najbardziej popularnych aktorów i modelów lat 80. i 90 - nie żyje. Mimo że aktor odszedł 18 lutego 2022 roku, to wiadomość o jego śmierci trafiła do mediów dopiero teraz. Z informacji przekazanych przez przedstawicielkę artysty wiadomo, że przyczyną śmierci były najprawdopodobniej powikłania po przechorowaniu COVID-19.

Rozmowy o śmierci

Jak zabezpieczyć bliskich na wypadek swojej śmierci?
Jak zabezpieczyć bliskich na wypadek swojej śmierci?Dzień Dobry TVN
wideo 2/2

Brad Johnson zmarł na swoim ranczo w Teksasie, gdzie w przeniósł się w ostatnich latach wraz z żoną i ósemką dzieci. Aktor miał zaledwie 62 lat.

Brad Johnson kariera

Brad Johnson początkowo był gwiazdą rodeo. Kiedy kontuzja kolana przekreśliła jego karierę, postanowił spróbować swoich sił w show biznesie. Wygrał pierwszy casting, na którym się pojawił i zagrał kowboja w reklamie piwa. Później został twarzą koncernu tytoniowego Marlboro, przez wiele lat związany był również a marką Calvin Klein.

Z czasem Brad Johnson zamarzył o karierze aktorskiej. Pierwszy raz na dużym ekranie pojawił się w 1989 roku w filmie Stevena Spielberga "Na zawsze". Dwa lata później otrzymał jedną z głównych ról w dramacie wojennym "Lot Intrudera". Zagrał wtedy u boku Williama Dafoe i Danny'ego Glovera.

Mimo że film okazał się sporym sukcesem, to Johnson nie wrócił już na duży ekran. Przeniósł się do telewizji, gdzie zyskał popularność występami w takich produkcjach, jak "Melrose Place" czy "Najemnicy".

 

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji na Ukrainie.  Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

Zobacz także:

  • 30 lat doświadczenia
  • Od 2014 roku z misją w Ukrainie, z biurem pomocowym w Kijowie
  • Opiera się na 4 zasadach: humanitaryzmu, bezstronności, neutralności i niezależności
  • Regularnie publikuje raporty finansowe ze swoich działań

Autor:Katarzyna Oleksik

Źródło: wp.pl

Źródło zdjęcia głównego: Andrei Stoica/500px/Getty Images

Pozostałe wiadomości