29-latka sfałszowała akt urodzenia. Chciała wrócić do szkoły

Autor:
Maria
Czarniecka
Źródło:
New Jersey News

Minęło kilka dni, zanim pracownicy liceum New Brunswick High School zauważyli, że dokumenty złożone przez nową uczennicę, nie wyglądają tak, jak powinny. Na miejsce wezwano policję i szybko wyszło na jaw, że Hyejeong Shin podrobiła swój akt urodzenia, a liceum i studia ma już dawno za sobą.

29-latka sfałszowała dokumenty

Hyejeong Shin przez cztery dni uczęszczała do szkoły New Brunswick High School w New Jersey. Podała się za nową uczennicę, jednak nikt wtedy jeszcze nie wiedział, że kobieta ma okres licealny za sobą, co więcej, skończyła parę lat temu studia. Gdy policji udało się dotrzeć do prawdziwych dokumentów Shin, okazało się, że ma 29-lat.

Szkoła

Uczniowie o zmianach w edukacji
Uczniowie o zmianach w edukacjiDzień Dobry TVN
wideo 2/5

Na miejscu pojawiła się policja, kobieta została zabrana ze szkoły w celu złożenia wyjaśnień. W New Jersey fałszowanie dokumentów i własnej tożsamości jest traktowane jako przestępstwo trzeciego stopnia.

Chciała wrócić do szkoły

Dlaczego Shin to wszystko zrobiła? Policja nie podała do publicznej informacji wiadomości o tym, co kierowało 29-latką. New Jersey News podaje, że nastolatkowie ze szkoły, do której chciała uczęszczać kobieta, mają podejrzenia, że chciała w ten sposób namawiać ludzi do prostytucji.

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie. Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

Zobacz też:

Autor:Maria Czarniecka

Źródło: New Jersey News

Źródło zdjęcia głównego: Hal Bergman Photography/Getty