Moda i Uroda

Ma 62 lata i żonę. Na co dzień chodzi w spódnicach i szpilkach. "Taki look dodaje pewności siebie"

Moda i Uroda

Autor:
Daria
Pacańska
Mark łamie stereotypy: nosi spódnice i szpilki
Mark łamie stereotypy: nosi spódnice i szpilki Dzień Dobry TVN
wideo 2/6

Mark Bryan jest influencerem modowym i w swoich mediach społecznościowych zamieszcza zdjęcia niezwykłych stylizacji. Są szeroko komentowane, bo mężczyzna zazwyczaj prezentuje się w spódnicach i szpilkach. Dlaczego? O tym opowiedział w Dzień Dobry TVN.

Mark Bryan - influencer w szpilkach

Mark Bryan pochodzi z Teksasu, ale na co dzień mieszka w Niemczech. Jest inżynierem robotyki, ale też trenerem piłkarskim i modelem. Jako influencer ma międzynarodowe zasięgi. W sieci prezentuje zdjęcia, na których pokazuje się w spódnicach, sukienkach i butach na wysokich obcasach.

- Po prostu podoba mi się wygląd szpilek, zawsze podziwiałem kobiety, które chodziły w szpilkach, które potrafiły w nich chodzić. To daje taki look, który pokazuje ich siłę, pewność siebie. Wpadłem na taki pomysł, że chciałbym spróbować, zobaczyć jakie to uczucie i poczułem się tak samo, pewien siebie. Następny krok to były spódniczki, żeby pokazać szpilki - powiedział Mark Bryan.

Influencer podkreśla, że początkowo jego stylizacje budziły sporo kontrowersji, nawet wśród jego najbliższych. - Moi przyjaciele byli zszokowani. Zdziwili się tym bardzo, ale zdali sobie sprawę, że nie staję się inną osobą tylko dlatego, że coś noszę. Na ulicy przechodnie oczywiście patrzą trochę zdziwionym wzrokiem, ale to jest normalne. Nie każdy to rozumie albo zgadza się z takim podejściem - powiedział.

Mark Bryan o hejcie

Mark Bryan wielokrotnie spotkał się z hejtem. Influencer zaznaczył, że wielokrotnie dostaje też pytania, czy ubiór, który prezentuje nie jest związany z jego orientacją seksualną.

- To jak się ubieram, nie ma nic wspólnego z preferencjami seksualnymi czy z seksualnością, ale myślę, że 90 procent ludzi, to ludzie, którzy faktycznie myślą, że jestem gejem albo osobą transseksualną. To nie ma nic wspólnego z seksem, po prostu to moja pasja do takich ubrań - podkreślił.

Mark Bryan dodał, że lubi chodzić w szpilkach. Uważa, że każdy powinien móc robić to, na co ma ochotę oraz nosić to, co uważa za stosowne.

Nie oglądałeś Dzień Dobry TVN na antenie? Wszystkie odcinki znajdziesz na platformie Player.pl.

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie. Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

Zobacz także:

Autor:Daria Pacańska

Źródło zdjęcia głównego: Dzień Dobry TVN

Tagi:
Prowadzący:
Tagi:
Prowadzący:
Pozostałe wiadomości