Moda i Uroda

Jesienna wyprzedaż ubrań gwiazd. "Rzeczy z drugiej ręki są unikalne"

Moda i Uroda

Autor:
Magdalena
Brzezińska
Reporter:
Katarzyna Chętnik
Wietrzenie szafy w gwiazdorskim stylu
Wietrzenie szafy w gwiazdorskim styluDzień Dobry TVN
wideo 2/4

Jesienna aura na dobre zagościła już za naszymi oknami. Z nadejściem chłodniejszych dni warto zrobić porządek w garderobie, a co za tym idzie, pozbyć się nieużywanych ubrań i dodatków. Z takiego założenia wyszły przedstawicielki polskiego show-biznesu, które zdecydowały się zorganizować wielką wyprzedaż swoich szaf. W Dzień Dobry TVN o wyjątkowej akcji opowiedziały Marta Wierzbicka, Majka Jeżowska, Agnieszka Wolszczyk, Malwina Wędzikowska, Karolina Ościk-Alama i Patrycja Dobrzeniecka.

Gwiazdy wyprzedają swoje ubrania - jaki przyświeca im cel?

Sezonowy przegląd garderoby może nieść za sobą wiele korzyści. Przekonały się o tym gwiazdy, które zdecydowały się przejrzeć swoje ubrania i dodatki, a następnie wystawić część z nich na sprzedaż. Wyjątkowa inicjatywa stała się kolejnym dowodem na to, że warto wprowadzać w życie zmiany w duchu zero waste.

- W mojej szafie już się nic nie mieściło (...). Chciałam dać swoim ubraniom drugie życie - zapewniła Agnieszka Wolszczyk, znana także jako Ciocia Liestyle.

Ubrania z drugiej ręki - dlaczego warto po nie sięgać?

Wyprzedaż ubrań i dodatków to świetny sposób na zachowanie porządku w garderobie, ale także odpowiedź na potrzeby osób, które wysoko cenią sobie możliwość zakupu nieszablonowych rzeczy. Gwiazdy, które zdecydowały się pozbyć rozmaitych składników stylu ze swoich szaf, nie mają co do tego żadnych wątpliwości.

- Promuję tutaj taki styl dobierania szafy pod kątem tego, żeby wszystkie elementy do siebie pasowały. Wiadomo, że te rzeczy z drugiej ręki są unikalne - podsumowała Karolina Ościk-Alama.

Nie oglądałeś Dzień Dobry TVN na antenie? Wszystkie odcinki znajdziesz na platformie Player.pl.

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie. Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

Zobacz także:

Autor:Magdalena Brzezińska

Reporter: Katarzyna Chętnik

Źródło zdjęcia głównego: Dzień Dobry TVN

Pozostałe wiadomości