Moda i Uroda

Najmodniejsze nakrycia głowy na jesień. "Są przeskalowane, zwariowane, bawmy się tym"

Moda i Uroda

Autor:
Daria
Pacańska
Najmodniejsze czapki i szaliki tej jesieni
Najmodniejsze czapki i szaliki tej jesieniDzień Dobry TVN
wideo 2/6

Jesień to idealny czas na noszenie różnych nakryć głowy oraz ciepłych szalików. W studiu Dzień Dobry TVN o tych najmodniejszych opowiedziała stylistka Marta Pożarlik. Co warto nosić w tym sezonie, żeby wyglądać dobrze i było nam ciepło?

Nakrycia głowy na jesień 2022

Wybór jest ogromny i każdy znajdzie coś dla siebie. Stylistka Marta Pożarlik przygotowała kilka okryć głowy, które sprawdzą się w chłodne dni.

- Tej jesieni są takie przeskalowane, zwariowane i właśnie bawmy się tym. Bardzo często kobiety mówią: "nic mi nie pasuje" i mężczyźni również. Przymierzajcie i bawcie się - radziła ekspertka.

Pierwsza modelka miała czapkę ze sztucznego misia, ale stylistka zaproponowała także kapelusz. A to dlatego, że do jednej stylizacji może pasować nawet kilka nakryć głowy. Podobna sytuacja dotyczyła drugiej modelki, która pierwotnie miała kominiarkę, ale po zawinięciu możemy założyć beret.

Jesień 2022. Nakrycia głowy dla mężczyzn

Marta Pożarlik przygotowała także nakrycia głowy dla panów. W każdym sezonie można nosić klasyczną czapkę. Jak podkreśliła stylistka, warto iść i przymierzyć różne modele, żeby dowiedzieć się, który najbardziej pasuje. Drugi model pokazał kapelusz, który może być zarówno męski jak i damski.

- Zachęcam, jeżeli jesteśmy w parach, to kupujmy jeden kapelusz, bo to jest dobra inwestycja i możemy nosić razem z partnerem - mówiła nasza gościni.

Zamiast szalika rozwiązaniem też są golfy, które wyglądają bardzo elegancko i dają sporo ciepła. Krótko mówiąc, w tym sezonie jest wiele rozwiązań, z których możemy korzystać, dlatego każdy znajdzie coś dla siebie.

Nie oglądałeś Dzień Dobry TVN na antenie? Wszystkie odcinki znajdziesz na platformie Player.pl. 

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie. Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady

Zobacz także:

Autor:Daria Pacańska

Źródło zdjęcia głównego: Ola Skowron/East News

Tagi:
Prowadzący:
Tagi:
Prowadzący:
Pozostałe wiadomości