czapki

  czapki

  Jesień to idealny czas, by zacząć nosić ciepłe nakrycia głowy. Obowiązkowymi elementami garderoby w tym sezonie będą wełniane czapki, berety, kaszkiety, opaski czy chusty zawiązywane pod szyją. Marta Pożarlik opowiedziała o tym w Dzień Dobry TVN, a Ewa Drzyzga i Agnieszka Woźniak-Starak zaprezentowały wybrane modele na sobie.

  Agata Buzek jest niezwykle zaangażowana w pomoc dla bezdomnych zwierząt. Co dokładnie dla nich robi? I co mają z tym wspólnego czapki, które przyniosła do naszego studia? O swojej miłości do naszych braci mniejszych aktorka mówiła w Dzień Dobry TVN. Agatę zapytaliśmy również o jej ostatnie projekty artystyczne.

  Wykonuje zawód czapnika od ponad 40 lat. To nie jest opłacalny biznes. Jego klientami nie są Polacy a obcokrajowcy. Oni ceną tzw. "ręczną robotę". Chińskiego nie tkną. Odwiedziliśmy pracownię jednego z nielicznym w Polsce czapników.

  Przebój Gangnam Style zyskał masowy rozgłos. Nie ma osoby, która by nie znała podrygującego Azjaty, a wraz z nim całego świata. Okazuje się, że jest to nazwa dzielnicy w Seulu. Do niej udał się reporter Dzień Dobry TVN Marcin Sawicki.

  Czym są „fascynatory” i jak pani Ewa wpadła na pomysł ich produkcji? Zobaczcie pomysł na biznes autorstwa Ewy Okularczyk!

  Przyjdzie taki dzień, kiedy zrobi się naprawdę zimno, że trzeba będzie założyć czapki, szaliki i rękawiczki. Dlatego poprosiliśmy stylistkę Ewelinę Rydzyńską o to, by doradziła, co się nosi w tym sezonie. Jak to zrobić, by wyglądać ładnie w tych dodatkach? Zobaczcie jej propozycje! Jakie nakrycia głowy najchętniej nosicie: kapelusze, kaszkiety, berety czy czapki?

  W Indiach i krajach Półwyspu Arabskiego oraz w niektórych krajach muzułmańskich uchodzą za nakrycia głowy tylko dla mężczyzn. Jednak w liberalnej Europie kobieta z powiedzeniem może ozdobić głowę fikuśnym turbanem. Przecież nikt nie powiedział, że musimy nosić tylko kapelusze i czapki!