Bucket hat, beret lub kaszkiet. Ponadczasowe dodatki, na które warto postawić jesienią

Nakrycia głowy
Źródło: Dzień Dobry TVN
Te nakrycia głowy to jesienny must have
Te nakrycia głowy to jesienny must have
Ubierz się jak gwiazda filmowa
Ubierz się jak gwiazda filmowa
Nieoczywiste połączenia barw
Nieoczywiste połączenia barw
Moda inspirowana latami 90.
Moda inspirowana latami 90.
Gdy dni stają się coraz chłodniejsze, amatorzy modnych dodatków wyciągają z szaf swoje ulubione czapki, szaliki, chusty i rękawiczki. Które elementy garderoby będą najmodniejsze tej jesieni? O tym w Dzień Dobry TVN mówiła stylistka Ewelina Rydzyńska.

Najmodniejsze dodatki na jesień 2023

Jesień, choć chłodna i deszczowa, bywa też atrakcyjna dla amatorów mody. Stylistka Ewelina Rydzyńska zaproponowała w Dzień Dobry TVN najmodniejsze dodatki do współczesnej garderoby, które zachwycą nie tylko swoją formą, ale i ogrzeją nas w wietrzne dni.

- Jeśli potrzebujemy ciepłej, wełnianej czapki, uzupełnionej o miękki i bardzo ciepły szal. Nam wełniane okrycia kojarzą się ze strukturą dzierganą na drutach, a wełna ma różne odsłony - tłumaczyła ekspertka.

Odważne dodatki na jesień 2023

Płaszczyki, kożuszki, bomberki i trencze zyskają charakteru, gdy uzupełnimy je o odpowiednie dodatki. Jeden element, jak tłumaczyła Ewelina Rydzyńska, wystarczy, by sportowy look podkręcić odpowiednim kolorem czy wyjątkową fakturą. Według naszej gościni warto postawić na nakrycia głowy takie jak bucket hat, beret lub skórzany kaszkiet.

- Lubię monochromatyczne stylizacje i uzupełniać je poszczególnymi elementami. [...] Kapelusze pojawiają się od wielu sezonów i one pięknie uzupełniają - stwierdziła stylistka.

Nie oglądałeś Dzień Dobry Wakacje na antenie? Zobacz program na platformie VOD.pl. Wszystkie odcinki oraz Dzień Dobry TVN Extra znajdziesz też na Player.pl.

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie. Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

Zobacz także:

Autor: Zofia Wierzcholska

Źródło zdjęcia głównego: DDTVN

podziel się:

Pozostałe wiadomości

Jak trenować, by szybko zobaczyć efekty?
Materiał promocyjny

Jak trenować, by szybko zobaczyć efekty?

Zawody LA RIVE Triathlon Grudziądz
Materiał promocyjny

Zawody LA RIVE Triathlon Grudziądz