kapelusz

  kapelusz

  Niemowlę, w dużo większym stopniu niż dorosły człowiek, narażone jest na działanie niekorzystnych warunków atmosferycznych. Z tego powodu należy ochraniać najdelikatniejsze części jego ciała i zwracać szczególną uwagę na głowę. Na szczęście, na rynku można znaleźć rozmaite kapelusze dla niemowląt.

  Męskie kapelusze nie wychodzą z mody. Wśród panów wciąż znajdą się miłośnicy popularnego nakrycia głowy, które występuje w różnych wariantach. Skórzane, słomkowe, sportowe, plażowe – to tylko kilka propozycji. Sprawdź, jak wybrać idealny model na każdą okazję i jak go nosić.

  Niewiele dodatków przyciąga taką uwagę, jak dobrze dobrany damski kapelusz. Jednak jego wybór nie należy do najłatwiejszych. W zależności od pory roku możemy nosić damski kapelusz zimowy lub damski kapelusz letni. Każdy z nich idealnie sprawdzi się w połączeniu z innymi stylizacjami.

  Kapelusz na głowie to według sennika dobra wróżba. Zwiastuje bowiem pozytywne zmiany w życiu, nieoczekiwany dochód oraz nowe znajomości i przyjaciół. Prawidłowe odczytanie znaczenia snu o kapeluszu zależy także od innych okoliczności, które warto wziąć pod uwagę podczas interpretacji.

  Nick Fouquet tworzy kapelusze dla gwiazd. Jego klientami są między innymi: Madonna, Pharrell Williams, Bob Dylan. Co jest wyjątkowego w kapeluszach Nicka? Jak zjednał sobie hollywoodzkie gwiazdy? I ile kosztuje kapelusz z jego pracowni? Z projektantem rozmawiał dziennikarz Dzień Dobry TVN Mateusz Hładki.

  W 1864 roku, na ulicy Chmielnej w Warszawie, powstał mały warsztat rzemieślniczy. Mimo perypetii, działa do dziś! Zobaczcie historię pracowni kapeluszy z tradycjami!