Horoskop tygodniowy na 4 - 10 grudnia. Zawalczymy o uczucia

Dlaczego wierzymy w horoskopy?
Dlaczego wierzymy w horoskopy?
Horoskop numerologiczny na 2024
Horoskop numerologiczny na 2024
Magia w różnych kulturach
Magia w różnych kulturach
Losy świata ukryte w przepowiedniach
Losy świata ukryte w przepowiedniach
Astrolog Merkurja radzi, co zrobić, gdy horoskop zapowiada nieszczęście. "To jest prognoza"
Astrolog Merkurja radzi, co zrobić, gdy horoskop zapowiada nieszczęście. "To jest prognoza"
Astrolog Merkurja zdradza, czy mężczyźni czytają horoskopy. " Kobiety generalnie są istotami bardziej otwartymi na duchowość"
Astrolog Merkurja zdradza, czy mężczyźni czytają horoskopy. " Kobiety generalnie są istotami bardziej otwartymi na duchowość"
Co mówi o tobie twoje imię?
Co mówi o tobie twoje imię?
Co mówi o tobie twoje imię? (cz. II)
Co mówi o tobie twoje imię? (cz. II)
Numerologiczne tajemnice
Numerologiczne tajemnice
Sprawdź, jaki jest horoskop dla wszystkich znaków zodiaku na 4 - 10 grudnia. Na niebie pojawi się więcej harmonijnych wpływów. Szykują się bardzo udane dni, w trakcie których będziemy w lepszych humorach. Coś się przeciera i planety nareszcie ułożą się w bardziej sprzyjające konfiguracje.

Horoskop tygodniowy na 4 - 10 grudnia dla wszystkich znaków zodiaku

Przez cały tydzień Słońce przebywa w znaku Strzelca. Księżyc na nocnym niebie maleje i jego tarczy ubywa. To będzie tydzień pełen mocnych emocji, ale generalnie powieje optymizmem. Popłyną jakieś pozytywne wieści. W poniedziałek (4.12) Wenus przeniesie się do znaku Skorpiona, co wywoła większe namiętności i zachęci nas do tego, aby zawalczyć o uczucia. We wtorek rano (5.12) na niebie uściśli się uwalniająca i oczyszczająca Trzecia Kwadra Księżyca w znaku Panny, która pomoże nam wziąć się za przedświąteczne porządki.

Do ważnych wpływów tego tygodnia z pewnością trzeba zaliczyć koniec retrogradacji Neptuna (6.12), ponieważ dzięki temu przestaniemy się łudzić i spojrzymy realnie na swoje możliwości i zasoby. Pozostałe układy, czyli trygony Wenus i Saturna oraz trygon Merkurego i Jowisza są optymistyczne i działają w sposób harmonijny. Będziemy się cieszyć zakupami prezentów dla bliskich i myśleć o tym, co miłego możemy zrobić dla innych. Kończąca tydzień opozycja pomiędzy Wenus a Jowiszem (10.12) przyniesie żartobliwą atmosferę, dużo śmiechu oraz apetyt na nowe doświadczenia. Wiele znaków zodiaku postanowi udać się w podróż lub przynajmniej coś sobie zarezerwować.

Horoskop tygodniowy - Baran

Baran (21 marca - 19 kwietnia)

To będzie tydzień, w którego trakcie nadgonisz trochę zaległości w pracy lub w szkole. Możesz wreszcie skupić się na obowiązkach i już nie przeżywać tak bardzo rozterek miłosnych. Mars w ciągu najbliższych dni trochę się uspokoił i w związku z tym będziesz działał bardziej rzetelnie i metodycznie. Trzecia Kwadra Księżyca w znaku Panny (5.12) zagoni cię do większej dbałości o zdrowie. Rozważysz wprowadzenie nowych nawyków żywieniowych, pójdziesz na zaległe badania. Staniesz się spokojniejszy i bardziej poukładany. Nadszedł czas na większą dyscyplinę i racjonalne, metodyczne działania. Odmaszerować.

Horoskop tygodniowy - Byk

Byk (20 kwietnia - 20 maja)

Opiekująca się tobą Wenus przygotowała dla ciebie doskonałe sytuacje. Masz przed sobą dobry tydzień, zarówno pod względem finansowym, jak i sercowym. Bogini miłości w poniedziałkowy poranek przesunęła się do znaku Skorpiona i do końca miesiąca (29.12) będzie oświetlać twoje partnerstwo. Nagle poczujesz się najbardziej atrakcyjnym znakiem zodiaku. Wszystko zacznie przybierać kierunek, który sobie wymarzyłeś. We wtorek (5.12) zarówno Trzecia Kwadra Księżyca w znaku Panny, jak i trygon między Wenus a Saturnem przyniosą doskonałe rozwiązanie i powodzenie zawodowe.

Horoskop tygodniowy - Bliźnięta

Bliźnięta (21 maja - 20 czerwca)

W tym tygodniu kłopot będą sprawiać jakieś niedokończone kwestie z przeszłości. Trzecia Kwadra Księżyca w znaku Panny (5.12) ponownie postawi cię w sytuacji, w której trakcie trzeba będzie się z czegoś tłumaczyć. Nie martw się, to niezbyt komfortowe położenie wbrew pozorom obróci się na twoją korzyść. Okaże się, że nie można się bez ciebie obyć. Trygon pomiędzy Merkurym a Jowiszem (8.12) wytworzy świetną przestrzeń do zawierania nowych umów i tworzenia podwalin pod kolejne projekty. Szykuje się nowy wyjazd, służbowa konferencja, szkolenie, udział w jakimś sympozjum lub inne projekty, które będą wymagały od ciebie dyspozycyjności i chęci do wyjazdów. Tych nigdy ci nie brakuje, więc już dzisiaj zgłosisz swój akces. W miłości mniej namiętnie, za to bardziej obowiązkowo i solidnie.

Horoskop tygodniowy - Rak

Rak (21 czerwca - 22 lipca)

Praca, praca i jeszcze raz praca, więc nie martw się o brak zleceń czy okazji do zwiększenia twoich zarobków. Trzecia Kwadra Księżyca w obowiązkowym znaku Panny (5.12) dorzuci ci wiele do twojej listy zadań, ale na szczęście będą to punkty, które wypełnisz z przyjemnością. Najlepsze wpływy w najbliższych dniach zapewni ci pobyt Wenus w pokrewnym, wodnym znaku Skorpiona. To otworzy drogę do serca ukochanej osoby, a przede wszystkim przyniesie przestrzeń i sprzyjające zbiegi okoliczności do spotkań i dzielenia się uczuciami. W drugiej połowie tygodnia znajdziesz się w centrum zainteresowania kogoś, kto jest ci bardzo drogi. Opozycja pomiędzy Wenus a Jowiszem (10.12) w niedzielę przyniesie nadzwyczajne, nietypowe, ale wyjątkowo gorące doświadczenia.

Horoskop tygodniowy - Lew

Lew (23 lipca - 22 sierpnia)

Słońce, Mars i planetoida Ceres przebywają nadal w trygonie ognia. Zasilają cię na poziomie fizycznym i pomagają przetrwać trudne chwile i tego się trzymaj. Będziesz mieć energię i determinację, aby się barować z przeciwnościami losu. Reszta niestety nie wygląda już tak wesoło. Wenus przeszła do znaku Skorpiona, w którym układa się w kwadraturę z twoim znakiem zodiaku. To sprawi, że nie będziesz mógł się porozumieć z bliską osobą. Kiedy ona chce, to ty nie możesz, kiedy ty się nastawiasz na spotkanie, druga strona właśnie wyjeżdża i tak w kółko. Żuraw i czapla, czyli klasyka gatunku. Skup się na pracy, zacznij myśleć również o zabiegach urodowo-kometycznych. Trzecia Kwadra Księżyca w znaku Panny (5.12) to doskonały termin na woski, peelingi i eksfoliację.

Horoskop tygodniowy - Panna

Panna (23 sierpnia - 22 września)

Tydzień upłynie ci pod znakiem Trzeciej Kwadry Księżyca, która uściśli się w twoim znaku zodiaku (5.12). Ten układ wykaże w całej rozciągłości, kto jest godny twojego zaufania a kto nie, z kim warto wchodzić we współpracę a z kim nie. Pozytywnie zaskoczy cię partner bądź partnerka, nagle okaże się, że masz doskonałe i wspierające zaplecze w domu. Merkury przyniesie niezwykłą okazję do większych zarobków (8.12) i pod wpływem trygonu z Jowiszem wciśnie dla ciebie "złoty przycisk" jeśli chodzi o wymarzone miejsce do pracy. W ciągu najbliższych dni z łatwością wyrazisz swoje emocje i będziesz pięknie mówić o swoich uczuciach. Ktoś otworzy szeroko oczy ze zdumienia na taką twoją wylewność, ale to dobrze wam zrobi.

Horoskop tygodniowy - Waga

Waga (23 września - 22 października)

Przed tobą ożywione finansowo i zawodowo dni. Twoja patronka przenosi się do znaku Skorpiona, w którym będzie skupiona na zarabianiu dla ciebie pieniędzy i obdarzy cię rozsądkiem oraz pracowitością. To nie wszystko, ponieważ trygon Wenus i Saturna pozwoli ci błysnąć przed kierownictwem i wykazać się perfekcyjną znajomością tematu. W uczuciach większy rozmach. Pewna osoba planuje zaskoczyć cię w weekend i zaimponować ci jakąś propozycją. Opozycja pomiędzy Wenus a Jowiszem (10.12) to zapowiedzi jakiegoś zagranicznego wyjazdu. Powieje egzotyką, przynajmniej w formie oglądania folderów ze zdjęciami z Bali lub Karaibów.

Horoskop tygodniowy - Skorpion

Skorpion (23 października - 21 listopada)

Do twojego znaku zawitała w poniedziałek Wenus (4.12), która zacznie przyświecać twoim działaniom. Otwiera się dobry rozdział nie tylko w tym tygodniu, ale możesz liczyć na więcej szczęścia w miłości aż do 29 grudnia. Działania dobrotliwej bogini miłości połączą się harmonijnie również z wpływami Saturna (5.12) i Jowisza (10.12). Przed tobą udane, romantyczne dni, w których trakcie ktoś dla ciebie ważny będzie wykazywał się większą empatią i zrozumieniem dla twoich potrzeb. W pracy również więcej powodzenia. Okaże się, że masz do zaoferowania coś, co będzie cenne dla twoich pracodawców i postanowią cię wynagrodzić. Wybaczanie wrogom i osobom, z którymi byłeś w konflikcie, w ciągu najbliższych dni przyjdzie ci z ogromną łatwością.

Horoskop tygodniowy - Strzelec

Strzelec (22 listopada - 21 grudnia)

Pierwsze połowa tygodnia będzie bardzo trudna. Trzecia Kwadra Księżyca w znaku panny (5.12) odbywa się w kwadraturze z twoim znakiem zodiaku i przyniesie jakieś osłabienie. Możesz zmagać się z bólami żołądka lub innymi niedyspozycjami. W pracy do czwartku pod górkę. Najlepsze wpływy da ci w tym tygodniu trygon pomiędzy Merkurym a Jowiszem (8.12) oraz opozycja między Wenus i Jowiszem (10.12). Dzięki tym układom postanowisz się wyrwać ze starych kolein, gdzieś na chwilę wyskoczyć, zrobić sobie mały reset. Nie obejdzie się również bez wydawania większej ilości pieniędzy, za zbytki, zachcianki i zbytkowne przyjemności. Stwierdzisz, że masz na to ochotę, więc ci się należy. Ktoś coś mówi, że nie?

Horoskop tygodniowy - Koziorożec

Koziorożec (22 grudnia - 19 stycznia)

Twoja poukładana i systematyczna natura będzie bardzo zadowolona. Cały tydzień masz pod linijkę, tak jak chciałeś. Ze wszystkim się zmieścisz, wszystko się poukłada w ramach czasowych, które określiłeś sobie już wcześniej. Jednym słowem – zdążysz! Masz wsparcie Wenus ze znaku Skorpiona, masz piękny trygon tej planety do opiekującego się tobą Saturna, więc czegóż chcieć więcej? Uśmiechu szefa? Również go dostaniesz. Jeśli to ty jesteś szefem, to twoi podwładni będą bardzo zadowoleni z przebiegu waszej współpracy. W weekend wyznaczysz sobie termin na odebranie jakieś nagrody. Można powiedzieć, że przed tobą bardzo korzystny tydzień, praktycznie pod każdym względem. Nawet w miłości posypią ci się płatki róż pod nogi...

Horoskop tygodniowy - Wodnik

Wodnik (20 stycznia - 18 lutego)

W najbliższych dniach twoja niebywała zdolność dedukcji w połączeniu z intuicją da wyśmienite rezultaty, Rozwikłasz wszystkie zagadki, rozwiążesz każdą krzyżówkę, poukłada ci się i rozjaśni w głowie. Nareszcie zdemaskujesz pewną intrygę w miejscu pracy i wskażesz szkodnika. W domu również złapiesz kogoś za rękę i nie będzie to zbyt przyjemne, ponieważ teraz już nie masz wątpliwości, kto zrobił coś wbrew tobie. Szykuje się tydzień dużych oczyszczeń, uwolnień i przezwyciężenia pewnej bierności. Nie będzie to może komfortowe, ale na dłuższą metę pochwalisz to, co się zadziało, szczególnie pod wpływem Trzeciej Kwadry Księżyca w znaku Panny (5.12), ponieważ oczyści się wtedy również coś na poziomie twojego organizmu.

Horoskop tygodniowy- Ryby

Ryby (19 lutego - 20 marca)

Wkroczenie Wenus do trygonu wody (od 4.12) to wspomaganie, którego nie sposób przecenić. Twój nastrój znacznie się poprawi. Wpadniesz na całego w świąteczny klimat. Będziesz się cieszyć tym, co przynosi każdy dzień, a w tym tygodniu będzie to sporo przyjemnych niespodzianek. Trygon pomiędzy Wenus a znajdującym się w twoim znaku Saturnem (5.12) zapewni jakąś dodatkową, sympatyczną kwotę. Trzecia Kwadra Księżyca ze znaku Panny (5.12) zdejmie z pleców jakiś ciężar i zaoferuje pomoc w wykonywaniu uciążliwych czynności. Koniec tygodnia to krótkie podróże i wizyty. Pojedziesz w gości, a później goście przyjdą do ciebie. Będzie wesoło, będzie zabawnie. No i te dobre wiadomości dotyczące finansów. Jest świetnie.

Zobacz także:

Autor: Astrolog Merkurja

Źródło zdjęcia głównego: iStockphoto/Getty Images

podziel się:

Pozostałe wiadomości

Jakie manipulacje stosują sekty, by zaufały im rzesze ludzi?

Jakie manipulacje stosują sekty, by zaufały im rzesze ludzi?

Niedobory witaminowe na przednówku. CZAT z dietetyczką

Niedobory witaminowe na przednówku. CZAT z dietetyczką

Joanna Jędrzejczyk w roli stand-uperki. "Robię rzeczy, których nie potrafię i mam prawo tego nie umieć"

Joanna Jędrzejczyk w roli stand-uperki. "Robię rzeczy, których nie potrafię i mam prawo tego nie umieć"

"Obecność tej lektury zatruła jakoś mi szczęście". Jak powinien się zmienić kanon?

"Obecność tej lektury zatruła jakoś mi szczęście". Jak powinien się zmienić kanon?

"Eksponat kolekcjonerki, porównywalny z dziełami sztuki". Za co kochamy tulipany?

"Eksponat kolekcjonerki, porównywalny z dziełami sztuki". Za co kochamy tulipany?

Zastanawiasz się, jak chronić swoje córki? Sylvester Stallone  ma na to nietypowy sposób

Zastanawiasz się, jak chronić swoje córki? Sylvester Stallone ma na to nietypowy sposób

Król Karol otrzymał tysiące listów z całego świata. "To największa otucha i wsparcie"

Król Karol otrzymał tysiące listów z całego świata. "To największa otucha i wsparcie"

Depresja czy bunt - jak pomóc własnemu dziecku? "To sygnał, którego nie wolno zostawić"

Depresja czy bunt - jak pomóc własnemu dziecku? "To sygnał, którego nie wolno zostawić"

Reporterka DDTVN nagrodzona za wyjątkowy materiał. Dzięki niej szansa na pomoc innym wzrosła

Reporterka DDTVN nagrodzona za wyjątkowy materiał. Dzięki niej szansa na pomoc innym wzrosła

Mieszkanie razem czy osobno - co jest lepsze dla związku? Psycholog radzi

Mieszkanie razem czy osobno - co jest lepsze dla związku? Psycholog radzi

Ostatnia wizyta Tomasza Komendy w Dzień Dobry TVN. Cieszył się, że zostanie ojcem

Ostatnia wizyta Tomasza Komendy w Dzień Dobry TVN. Cieszył się, że zostanie ojcem

Szybkie i proste mięsne przekąski. Przepisy Mariety Mareckiej na "coś do chrupania"
Materiał promocyjny

Szybkie i proste mięsne przekąski. Przepisy Mariety Mareckiej na "coś do chrupania"

Jak działają internetowi dawcy nasienia? "Lepiej jest to zrobić metodą naturalną, ze zbliżeniem"

Jak działają internetowi dawcy nasienia? "Lepiej jest to zrobić metodą naturalną, ze zbliżeniem"

Puchar Świata w Snowboardzie Alpejskim pierwszy raz odbywa się w Polsce. Co warto wiedzieć o imprezie?
Materiał promocyjny

Puchar Świata w Snowboardzie Alpejskim pierwszy raz odbywa się w Polsce. Co warto wiedzieć o imprezie?

Bartosz Bednorz zachęca do aktywności. "Wspieramy nie tylko dzieci z dużych miast"
Materiał promocyjny

Bartosz Bednorz zachęca do aktywności. "Wspieramy nie tylko dzieci z dużych miast"

W tym miejscu wypoczniesz i zapomnisz o problemach. Ekspertka zdradza sześć trików na stworzenie domowego kącika relaksu
Materiał promocyjny

W tym miejscu wypoczniesz i zapomnisz o problemach. Ekspertka zdradza sześć trików na stworzenie domowego kącika relaksu

Kiełek czeka na adopcję

Kiełek czeka na adopcję

Ferie zimowe warto spędzić w Wiśle!
Materiał promocyjny

Ferie zimowe warto spędzić w Wiśle!

Czy Kate Middleton jest w ciąży? "Król Karol chciałby znów zostać dziadkiem"

Czy Kate Middleton jest w ciąży? "Król Karol chciałby znów zostać dziadkiem"

Ubrania z drugiej ręki: hit czy kit?

Ubrania z drugiej ręki: hit czy kit?

Szymon Wydra w nowej roli. Młodzież nazywa go wujkiem. "To mnie inspiruje"

Szymon Wydra w nowej roli. Młodzież nazywa go wujkiem. "To mnie inspiruje"

Przeglądał mieszkania na sprzedaż. "Zdębiałem, jak to zobaczyłem"

Przeglądał mieszkania na sprzedaż. "Zdębiałem, jak to zobaczyłem"

Poduszki kontra zmarszczki. "To naprawdę wygodne"

Poduszki kontra zmarszczki. "To naprawdę wygodne"

Rafał Maślak ma swoje poranne rytuały. Jak dobrze zacząć dzień? "Zawsze to robię"
Materiał promocyjny

Rafał Maślak ma swoje poranne rytuały. Jak dobrze zacząć dzień? "Zawsze to robię"

Agnieszka Chylińska o początkach kariery. "To było strasznie bolesne"

Agnieszka Chylińska o początkach kariery. "To było strasznie bolesne"

Tak Agnieszka i Wojtek ze "ŚOPW" świętowali 5. rocznicę

Tak Agnieszka i Wojtek ze "ŚOPW" świętowali 5. rocznicę

Kuchnia na zimowe szaleństwa. "Proteiny są dla nas niesamowicie ważne"
Materiał promocyjny

Kuchnia na zimowe szaleństwa. "Proteiny są dla nas niesamowicie ważne"

Lekarze alarmują: to tykają bomba. Codziennie mamy z tym do czynienia

Lekarze alarmują: to tykają bomba. Codziennie mamy z tym do czynienia

Atuty województwa śląskiego. Tu warto przyjechać w każdą porę roku. "Jesteśmy gościnnym regionem"
Materiał promocyjny

Atuty województwa śląskiego. Tu warto przyjechać w każdą porę roku. "Jesteśmy gościnnym regionem"

Cellulit nie musi być problemem. Sprawdź, jak skutecznie się go pozbyć

Cellulit nie musi być problemem. Sprawdź, jak skutecznie się go pozbyć

Jak przygotować rzeczy do sprzedaży na Vinted?
Materiał promocyjny

Jak przygotować rzeczy do sprzedaży na Vinted?

Marcin Prokop wyznał, jaki jest jego najcenniejszy talent. "Dość dobrze go wykorzystuję"

Marcin Prokop wyznał, jaki jest jego najcenniejszy talent. "Dość dobrze go wykorzystuję"

Taneczna rozgrzewka na stoku. Akcja #DDdance i Projekt Zima

Taneczna rozgrzewka na stoku. Akcja #DDdance i Projekt Zima

Julia Wieniawa zdecydowała się na szczere wyznanie. "Usiadłam i rozpłakałam się"

Julia Wieniawa zdecydowała się na szczere wyznanie. "Usiadłam i rozpłakałam się"

Nowy rok, nowe… wnętrze. Rusza nowy program w Dzień Dobry TVN - Sposób na wnętrze! Weź udział w castingu
Materiał promocyjny

Nowy rok, nowe… wnętrze. Rusza nowy program w Dzień Dobry TVN - Sposób na wnętrze! Weź udział w castingu

Małgorzata Heretyk-Musiał i Ernest Musiał o swoim przepisie na miłość. "Dzięki temu jest spokojniej i bardziej rodzinnie"

Małgorzata Heretyk-Musiał i Ernest Musiał o swoim przepisie na miłość. "Dzięki temu jest spokojniej i bardziej rodzinnie"

Czego mężczyźni oczekują od kobiet?

Czego mężczyźni oczekują od kobiet?

Nie wiesz, jak rozmawiać ze swoim psem? Waszą komunikację poprawi Radek Ekwiński. Napisz do nas

Nie wiesz, jak rozmawiać ze swoim psem? Waszą komunikację poprawi Radek Ekwiński. Napisz do nas

"Detektywi" i pies, który im pomaga. "To jest gwiazda tego serialu"

"Detektywi" i pies, który im pomaga. "To jest gwiazda tego serialu"

Książę Harry o nowotworze u króla Karola III. Zaskakujące wyznanie

Książę Harry o nowotworze u króla Karola III. Zaskakujące wyznanie

Szczere wyznanie Luny dotyczące Eurowizji. Co sądzi o konkursie?

Szczere wyznanie Luny dotyczące Eurowizji. Co sądzi o konkursie?

Kultowi bohaterowie "Samych swoich" powracają na ekrany. "To zupełnie inna historia"

Kultowi bohaterowie "Samych swoich" powracają na ekrany. "To zupełnie inna historia"

"Kochamy i chcemy być kochani". Osoby w spektrum autyzmu mówią o miłości

"Kochamy i chcemy być kochani". Osoby w spektrum autyzmu mówią o miłości

Oszpecała córkę żrącą substancją? Dziecko straciło część ucha

Oszpecała córkę żrącą substancją? Dziecko straciło część ucha

E-sklep TVN. Co jest w ofercie? "Widzowie poczują się częścią czegoś większego"
Materiał promocyjny

E-sklep TVN. Co jest w ofercie? "Widzowie poczują się częścią czegoś większego"

To one nauczą uczestników "Czas na Show. Drag Me Out" sztuki performensu

To one nauczą uczestników "Czas na Show. Drag Me Out" sztuki performensu

Mata w programie "Autentyczni". Czym jest dla niego spektrum autyzmu?

Mata w programie "Autentyczni". Czym jest dla niego spektrum autyzmu?

Wzięli ślub w teatrze. "Po przysięgach wykonaliśmy krótki stand-up o naszych gościach"

Wzięli ślub w teatrze. "Po przysięgach wykonaliśmy krótki stand-up o naszych gościach"

Te znaki zodiaku to prawdziwe królowe lodu. Ich serce ciężko jest zdobyć

Te znaki zodiaku to prawdziwe królowe lodu. Ich serce ciężko jest zdobyć

Coraz więcej singli praktykuje sober dating. "Czujemy to, co autentycznie przeżywamy"

Coraz więcej singli praktykuje sober dating. "Czujemy to, co autentycznie przeżywamy"

Ogromny sukces polskich lekarzy. "To było coś, czego nie zapomnę"

Ogromny sukces polskich lekarzy. "To było coś, czego nie zapomnę"

Prosty i przyjemny trening na zimową chandrę. Jak ćwiczyć na hula hop?

Prosty i przyjemny trening na zimową chandrę. Jak ćwiczyć na hula hop?

"The Traitors. Zdrajcy". Jakie są reguły nowego programu TVN?

"The Traitors. Zdrajcy". Jakie są reguły nowego programu TVN?

Tatiana Okupnik usłyszała od innych: "Zepsułaś wszystko"

Tatiana Okupnik usłyszała od innych: "Zepsułaś wszystko"

Substancje psychoaktywne, kradzieże, seks

Substancje psychoaktywne, kradzieże, seks

"The Traitors. Zdrajcy". Poznaj interesujących uczestników nowego programu

"The Traitors. Zdrajcy". Poznaj interesujących uczestników nowego programu

#DzieńDobrywPolsce. Potrzebujesz interwencji Dzień Dobry TVN? Napisz do nas

#DzieńDobrywPolsce. Potrzebujesz interwencji Dzień Dobry TVN? Napisz do nas