Horoskop dzienny na niedzielę, 16 czerwca 2024 r. dla Baranów, Byków, Bliźniąt i Raków

Horoskop dzienny na niedzielę, 16 czerwca 2024 r. - Baran, Byk, Bliźnięta, Rak
Horoskop Miłosny na 2024 rok
Horoskop Miłosny na 2024 rok
Horoskop - ogólny
Horoskop - ogólny
Horoskop numerologiczny na 2024
Horoskop numerologiczny na 2024
Magia w różnych kulturach
Magia w różnych kulturach
Losy świata ukryte w przepowiedniach
Losy świata ukryte w przepowiedniach
Astrolog Merkurja radzi, co zrobić, gdy horoskop zapowiada nieszczęście. "To jest prognoza"
Astrolog Merkurja radzi, co zrobić, gdy horoskop zapowiada nieszczęście. "To jest prognoza"
Astrolog Merkurja zdradza, czy mężczyźni czytają horoskopy. " Kobiety generalnie są istotami bardziej otwartymi na duchowość"
Astrolog Merkurja zdradza, czy mężczyźni czytają horoskopy. " Kobiety generalnie są istotami bardziej otwartymi na duchowość"
Co mówi o tobie twoje imię?
Co mówi o tobie twoje imię?
Co mówi o tobie twoje imię? (cz. II)
Co mówi o tobie twoje imię? (cz. II)
Numerologiczne tajemnice
Numerologiczne tajemnice
Sprawdź horoskop dzienny na niedzielę, 16 czerwca 2024 r. dla Baranów, Byków, Bliźniąt i Raków. Słońce przebywa w znaku Bliźniąt, rosnący Księżyc przebywa w znaku Wagi.

Horoskop dzienny na niedzielę, 16 czerwca 2024 r. - Baran, Byk, Bliźnięta, Rak

Dzisiaj na niebie brak większych układów między planetami, ale będziemy powoli wchodzić już pod wpływ poniedziałkowej kwadratury pomiędzy Wenus a Neptunem.

Koniec tygodnia przyniesie nam niepewność w świecie uczuć i poczucie, że jesteśmy nieco zagubieni jeśli chodzi o stan naszych emocji. Kwadratura pomiędzy boginią miłości a mglistym władcą oceanów może robić nam psikusy, jeśli chodzi o działanie naszej intuicji, ponieważ możemy wyobrażać sobie więcej niż w istocie się dzieje. Dzisiaj emocje i sprawy partnerskie będziemy stawiać na pierwszym planie i widzieć w nich absolutny priorytet.

Horoskop dzienny - Baran

Baran (21 marca - 19 kwietnia)

Dzisiaj będziesz unikać trzeźwego i realnego oglądu sytuacji. Możesz uciekać w świat fantazji lub procentów. Nie chcesz lub nie potrafisz stanąć twarzą w twarz z pewnymi faktami. Ktoś, kto chce cię przywodzić do rozsądku może zostać przez ciebie źle potraktowany, a wręcz strofowany. Najlepiej będzie ci dzisiaj w świecie marzeń.

Horoskop dzienny - Byk

Byk (20 kwietnia - 20 maja)

Twoja patronka szykuje się do kwadratury z Neptunem. To będzie dzień pełen idealizowania tego co było i minęło. Może się okazać, że nie widzisz wad swoich partnerów z przeszłości i wspominasz tylko to co dobre. Zaczniesz się zastanawiać nad tym, dlaczego zakończyłeś pewne znajomości i zapragniesz odnowić kontakt. Zanim to zrobisz zastanów się pięć razy, ponieważ ten zwodniczy wpływ wkrótce pryśnie.

Horoskop dzienny - Bliźnięta

Bliźnięta (21 maja - 20 czerwca)

Przebywająca w twoim znaku Wenus szykuje się do kwadratury z Neptunem – planetą marzeń, iluzji, ale i romantyzmu. Dzisiaj będziesz chciał spędzić dzień w inny, nietypowy sposób z nastawieniem na czułość, bliskość i empatię. Łatwo się będziesz wzruszał i każdy ciepły gest w twoim kierunku może wywołać twoje łzy. W niedzielę zaczniesz myśleć o tym jak zrealizować swoje marzenia.

Horoskop dzienny - Rak

Rak (21 czerwca - 22 lipca)

Dzisiaj będzie cię drażnił brak zdrowego i realnego podejścia twoich bliskich do pewnych problemów. Masz poczucie, że twoje dzieci lub partner/partnerka żyją w jakimś wymyślonym świecie swoich uczuć czy iluzji i nie chcą spojrzeć prawdzie w oczy. Niczego na nikim nie wymuszaj, nie uświadamiaj na siłę, bo zyskasz odwrotny efekt. Lepiej zbyć to milczeniem.

Co szykują dla nas gwiazdy? Sprawdź horoskop dla wszystkich znaków zodiaku. Śledź horoskop online i nie przegap najnowszych doniesień. W serwisie Dzień Dobry TVN znajdziesz też horoskopy tygodniowe.

Zobacz także:

Autor: Astrolog Merkurja

Źródło zdjęcia głównego: iStockphoto/Getty Images

podziel się:

Pozostałe wiadomości

Jaką torbę materiałową wybrać na lato?
Materiał promocyjny

Jaką torbę materiałową wybrać na lato?

Przepisy na aromatyczne marynaty do dań z grilla
Materiał promocyjny

Przepisy na aromatyczne marynaty do dań z grilla