Do ekipy "True Love" dołączyła nowa uczestniczka. Agata sprawi, że koleżanki poczują się zagrożone

Autor:
Berenika
Olesińska
Źródło:
materiał prasowy
"True Love". Wybuch zazdrości Marcina
"True Love". Wybuch zazdrości Marcina
wideo 2/35

Po Ceremonii Miłości w "True Love" nastał nowy porządek. Mający się ku sobie Kinga i Marcin mogli w końcu spędzić wspólną noc i pogłębić swoją relację. Bieg zdarzeń podczas bikini party sprawi jednak, że mężczyzna odegra niemałą scenę zazdrości. Namieszać może również nowa uczestniczka o imieniu Agata. Co o niej wiemy?

Agata Stranc z "True Love" - kim jest?

W ostatnim odcinku "True Love" do mieszkańców willi dołączyła 27-letnia Agata. Pochodząca z Poznania uczestniczka została bardzo miło powitana między innymi przez Filona, który do tej pory nie miał szczęścia w poszukiwaniu miłości. Z Martyną łączy go czysto koleżeńska relacja.

Co wiemy o nowej uczestniczce? Agata Stranc wyróżnia się dużą pewnością siebie. Jak sama zaznacza, jest egocentryczna i nie widzi w sobie żadnych wad. Na co dzień pracuje jako kelnerka i utrzymuje się głównie z dużych napiwków. Jednocześnie studiuje zaocznie mediaworking, jednak robi to wyłącznie po to, by uzyskać tytuł naukowy. Nie ma zamiaru zajmować się tą dziedziną w przyszłości.

Agata Stranc z "True Love"
"True Love". Do programu dołączyła nowa uczestniczka Agata Agata Stranc z "True Love" Źródło: materiał prasowy TVN7

27-latka, dołączając do programu, otrzymała przywilej, który sprawił, że koleżanki z miłosnego show mogą poczuć się zagrożone. Agata pójdzie na randkę z wybranym przez siebie mężczyzną. Kogo zabierze na romantyczne spotkanie tylko we dwoje? Tego dowiemy się już w najnowszym odcinku.

Zamieszanie w "True Love". Wybuch zazdrości Marcina i poważna rozmowa Julii z Mateuszem

Nad relacją Kingi i Marcina zawisną czarne chmury, mimo że po Ceremonii Miłości i oficjalnej zmianie partnerów uczestnicy mogli w końcu spędzić ze sobą wyczekiwaną pierwszą noc. Mężczyzna nie powstrzymał zazdrości, gdy zobaczył, że podczas organizowanego nad basenem bikini party jego wybranka bawi się z innym kolegą.

- Marcin nie wyglądał mi na chorobliwego zazdrośnika - komentowała zaskoczona incydentem Kinga.

Trudne momenty czekają również Julię i Mateusza. Uczestniczka podjęła z partnerem poważną rozmowę i oznajmiła mu, że nie widzi ich wspólnej przyszłości. - To jest strasznie miłe, że Ty mi otwarcie o tym mówisz, że gdzieś tam jesteś mną zainteresowany. Tylko że też chciałabym, żebyś miał świadomość, że z mojej strony to wygląda tak, że ja cię traktuję czysto jako kolegę - przyznała.

Jak zareagował Mateusz? Zapraszamy na najnowszy odcinek "True Love" już 7 marca o godz. 20.00 w TVN7.

"True Love". Julka wyznaje Mateuszowi, że traktuje go wyłącznie jak kolegę
"True Love". Julka wyznaje Mateuszowi, że traktuje go wyłącznie jak kolegę

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie. Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

Zobacz także:

Autor:Berenika Olesińska

Źródło: materiał prasowy

Źródło zdjęcia głównego: materiał prasowy TVN7

Pozostałe wiadomości