"True Love". Absolwent psychologii i fan crossfitu. Nowy singiel wszedł do programu

Autor:
Justyna
Piąsta
"True Love" odc. 2. Oliwia i Kinga rozmawiają o różnicy wieku
"True Love" odc. 2. Oliwia i Kinga rozmawiają o różnicy wieku
wideo 2/6

W trakcie Ceremonii Miłości do uczestników randkowego show "True Love" dołączył nowy mężczyzna. Choć Jakub Chodkowski od razu został partnerem Kariny, to będzie miał jeszcze okazję poznać inne kobiety. Co o nim wiemy?

Nowy uczestnik w "True Love"

Jakub Chodkowski ma 26 lat i pochodzi z Łodzi. Kuba skończył psychologię, która jest jego wielką pasją. W przyszłości chce być terapeutą, dlatego zamierza dalej kształcić się w tym kierunku. Obecnie pracuje jako specjalista do spraw marketingu i sprzedaży. Cały wolny czas wypełniają mu sportowe pasje: crossfit i futbol, jednak wolałby, żeby wypełniała go prawdziwa miłość.

Jakub określa siebie jako mężczyznę dojrzałego, spokojnego i romantycznego. Mówi, że jest domatorem. Uwielbia się śmiać i jest przyjazny, ale doskonale wie, kiedy i jak wbić komuś szpilę. Lubi mieć wszystko zaplanowane, jednak marzy mu się odrobina spontaniczności w życiu. Ze spokojem podchodzi do trudnych decyzji i ważnych spraw. Z równowagi potrafią go wyprowadzić jedynie codzienne drobiazgi. Rodzina jest dla niego wielkim wsparciem.

Ma za sobą 2 poważne związki, które, choć nie przetrwały, bardzo dobrze wspomina. Singlem jest od roku. Do programu zgłosił się po miłość, nie zależy mu na sławie i pieniądzach. Mówi, że gdy znajdzie osobę, w której się zakocha, będzie to dla niego, jak zdobycie miliona followersów. Idealna kandydatka dla Jakuba powinna mieć miękkie rysy twarzy i ciepłe spojrzenie.

Jakub Chodkowski "True Love" Źródło: materiały prasowe

"True Love". Gdzie i kiedy oglądać?

Program "True Love" można oglądać od poniedziałku do piątku o godz. 20:00 na antenie TVN7. Odcinki są dostępne również na platformie Player.pl.

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie. Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

Zobacz także:

Autor:Justyna Piąsta

Źródło zdjęcia głównego: materiały prasowe

Pozostałe wiadomości