Gwiazdy

Zachwyciła jurorów "Top Model". "Cóż to za wężowidłowe ruchy. Jesteś sexy"

Gwiazdy

Autor:
Katarzyna
Oleksik
Top Model. Karolina Kuracińska
Top Model. Karolina Kuracińska
wideo 2/6

W najnowszym odcinku programu "Top Model 11" o szansę na karierę w świecie mody walczyła Karolina Kuracińska. Dziewczyna może się pochwalić przepiękną figurą oraz talentem do nauki języków obcych. Czy to wystarczyło, aby przejść do kolejnego etapu?

Karolina Kuracińska. Kim jest uczestniczka programu "Top Model"?

O karierze modelki czy modela marzy wiele młodych osób. Wśród nich jest Karolina Kuracińska, która zdecydowała się przyjść na casting to programu "Top Model". Na eliminacjach nastolatka pojawiła się z mamą, Dorotą. - Tata zmarł, jak miałam sześć miesięcy - powiedziała. Dodała także, że powodem jego śmierci był zawał.

- Nie było łatwo, wiadomo - samotna matka, dwójka dzieci. Moja mama jest pielęgniarką. Mimo że dużo pracowała, to dużo się nami zajmowała. Bardzo dużo ciężkiej pracy wkładała w to, żebyśmy mieli wszystko, żebyśmy mieli też miłość. Jakbym miała powiedzieć: idealna mama to właśnie moja - powiedziała w programie "Top Model" Karolina. Dodała, że podziwia swoją rodzicielkę, a wsparcie, które od niej dostaje jest dla niej niezwykle ważne.

Karolina Kuracińska. Jak ocenili ją jurorzy "Top Model"?

Karolina Kuracińska ma 18 lat i za rok będzie zdawała maturę. Nastolatka ma talent do języków obcych. Uczy się niemieckiego oraz francuskiego. To właśnie znajomość tego ostatniego zachwyciła jurorów programu "Top Model". - Twój głos po francusku brzmi tak słodko, tak pięknie. Absolutnie powinnaś mówić do ludzi tylko po francusku, bo jesteś absolutnie fantastyczna - zachwycał się Dawid Woliński. Natomiast Marcin Tyszka stwierdził, że nastolatka kojarzy mu się z młodą Marilyn Monroe. - Ma w sobie coś takiego z aktorek z lat 60. i to jest super - powiedział.

Fotograf był także pod wrażeniem tego, jak dziewczyna się porusza. - Cóż to za "wężowidłowe" ruchy. Kto cię tego uczył? - zastanawiał się Marcin Tyszka. Karolina przyznała, że nauczyła się tego sama i ćwiczyła je przed lustrem. Mimo że dziewczyna jest odrobinę za niska na modelkę (ma 171 cm wzrostu), to urokiem i energią nadrabia te "braki". - Fajnie się ruszasz, jesteś bardzo sexy, [...], jestem na tak - powiedziała Kasia Sokołowska.

Jak występ Karoliny ocenili pozostali jurorzy? Dowiecie się tego z powyższego wideo.

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie. Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

Zobacz także:

Autor:Katarzyna Oleksik

Źródło zdjęcia głównego: TVN

Pozostałe wiadomości