Prowadzący Dzień Dobry TVN zmyli makijaż na wizji: "Nie boimy się"

Autor:
Dominika
Czerniszewska
Reporter:
Sandra Hajduk-Popińska
Filip, Gosia i Sandra zmywają make-up
Filip, Gosia i Sandra zmywają make-up Dzień Dobry TVN
wideo 2/4

Małgorzata Ohme, Filip Chajzer i Sandra Hajduk-Popińska poszli w ślady prezenterki telewizyjnej z Nowej Zelandii Kanoi Lloyd i zmyli makijaż podczas emisji programu. Dlaczego zdecydowali się na taki krok? Jakie jest ich przesłanie?

Kanoa Lloyd pokazała się na wizji bez makijażu

Kanoa Lloyd od 2017 roku współprowadzi program publicystyczno-rozrywkowy "The Project". - To gwiazda telewizji nowozelandzkiej. [...] Bardzo często widzowie oglądają ją na ekranach w określonym wydaniu. Natomiast [Kanoa Lloyd - przyp. red.] postanowiła przekroczyć pewną granicą i pokazać na antenie swojego programu, że osoba, która występuje nie musi być w 100 proc. zmalowana - tłumaczyła Sandra Hajduk-Popińska w Dzień Dobry TVN.

Na dowód pokazała wideo, na którym widać, jak dziennikarka z Nowej Zelandii pozbywa się na wizji make-upu i zwraca się z apelem do widzów. - Szczerze? Prawie całą przerwę reklamową zajęło mi zmywanie tego makijażu. Tyle wacików i chusteczek. To tylko pokazuje, ile trzeba włożyć pracy, by stworzyć idealną, telewizyjną twarz i ile czasu zajmuje zmycie jej - rozpoczęła Kanoa Lloyd.

- Nie robię tego po to, by powiedzieć, że jedno jest lepsze od drugiego, bo kocham profesjonalny make-up i idealnie ułożoną fryzurę. Chcę, żebyście wiedzieli, że to nie jest normalne mieć na sobie tyle warstw przez cały czas. Nie porównujcie się więc do ludzi z telewizji. Chyba że macie u swojego boku charakteryzatora, który zajmuje się wami całą dobę - dodała.

Prowadzący Dzień Dobry TVN zmyli makijaż na wizji

Małgorzata Ohme, Filip Chajzer i Sandra Hajduk-Popińska postanowili pójść w ślady Nowozelandki. - Jestem przygotowana na to, by pokazać widzom, że my też się nie boimy zmyć makijaż - podkreśliła Sandra Hajduk-Popińska. - Od razu przyjemniej - dodał Filip Chajzer, korzystając z kosmetyków do demakijażu.

Filip Chajzer bez makijażu Źródło: Dzień Dobry TVN

- Nie robimy tego tylko dla siebie, by pokazać, że jesteśmy tacy sami jak państwo, że wyglądamy normalnie. Tylko też dla naszych córek, bo badania pokazują, że 60 proc. chce wyglądać jak idolki [obserwowane influencerki - przyp. red.]. Ich samoocena jest bardzo niska, szczególnie dziewczynek w Polsce - zaznaczyła Małgorzata Ohme.

Sandra Hajduk i Gosia Ohme bez makijażu

Coraz więcej gwiazd nie boi się publikować fotografii ani występować publicznie bez makijażu. Zobacz w materiale wideo, o kim mowa.

Nie oglądałeś Dzień Dobry TVN na antenie? Wszystkie odcinki oraz Dzień Dobry TVN Extra znajdziesz na platformie Player.pl.

Filip, Gosia i Sandra zmywają make-up
Filip, Gosia i Sandra zmywają make-up Źródło: Dzień Dobry TVN

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie. Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

Zobacz także:

Autor:Dominika Czerniszewska

Reporter: Sandra Hajduk-Popińska

Źródło zdjęcia głównego: Dzień Dobry TVN

Tagi:
Prowadzący:
Pozostałe wiadomości