Paula Biskup & Piotr Odoszewski podbili serca odbiorców TikToka. Na naszej scenie wykonali viralowy utwór

Paula Biskup & Piotr Odoszewski
Paula Biskup & Piotr Odoszewski – zjawiskowy duet
Źródło: Dzień Dobry TVN
Paula Biskup & Piotr Odoszewski z dumą opowiadali w Dzień Dobry TVN o swoim muzycznym projekcie. Utwór "Nie szkodzi" niesie się w mediach społecznościowych viralem, podbijając miliony serc. Duet zdradził naszym widzom kulisy sukcesu piosenki oraz własne pomysły na karierę.

Paula Biskup i Piotr Odoszewski rozkręcają swoje kariery

Paula Biskup zyskała medialną popularność jesienią 2022 r. w 14. edycji "Mam talent". Do programu zgłosiła się, gdy miała raptem 15 lat. Przed milionami widzów zaprezentowała wówczas własną piosenkę "Gorszy stan". Widzowie na pewno doskonale pamiętają, jak zza kulis wyszedł ówczesny prowadzący Marcin Prokop (w trwającej obecnie 15. edycji jest jurorem), by nacisnąć Złoty Przycisk. Dziewczyna awansowała bezpośrednio do półfinałów. Dziś jej utwory mają miliony odsłuchań. Ostatnio nie pracuje sama, a z Piotrem Odoszewskim, z którym mają zamiar zaskakiwać fanów w tym roku w projektach solowych.

- W ten piątek wydaję nowy singiel. Dodatkowo w tym sezonie szykuję pierwsze koncerty. Sezon zapowiada się bardzo ciekawie - zapowiadała artystka.

- Ja z kolei razem z Projektem WOW (Waligóra, Odoszewski, Wolas), będę miksować piosenki z lat 2000. Poza tym dużo projektów solowych się zapowiada no i i premierowa płyta, która nadejdzie w czerwcu - powiedział muzyk.

Paula Biskup & Piotr Odoszewski podbili serca słuchaczy

Paula Biskup & Piotr Odoszewski w serwisie YouTube zyskali już ponad milion odsłon pod poruszającym kawałkiem "Nie Szkodzi". Melancholijny i bardzo romantyczny utwór często wykorzystywany jest także na platformie TikTok jako dźwięk do emocjonalnych filmików słuchaczy. Fani są zachwyceni tym duetem, czekając na więcej.

- Nie mam pojęcia, jaka jest recepta na taki hit, ale cieszę się, że to rezonuje z ludźmi i mogli się z tą piosenką utożsamić - mówił skromnie Piotr Odoszewski.

- Pracowałam z bratem Piotrka, czyli Pawłem. On jest producentem i napisaliśmy razem tę piosenkę Potrzebowaliśmy głosu, który by ją dopełnił. Piotrek wydawał się idealnym wyborem, więc zaprosiłam go do współpracy - podsumowała Paulia Biskup.

DD_20240424_Wystep_REP
Paula Biskup & Piotr Odoszewski - "Nie szkodzi"
Źródło: Dzień Dobry TVN

Nie oglądałeś Dzień Dobry TVN na antenie? Wszystkie odcinki oraz Dzień Dobry TVN Extra znajdziesz też na Player.pl

Skocz do sklepu TVN!
Skocz do sklepu TVN!

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie. Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

Autor: Oskar Netkowski

Źródło zdjęcia głównego: Michał Żebrowski/East News

podziel się:

Pozostałe wiadomości

Apokalipsa w galerii sztuki
Materiał promocyjny

Apokalipsa w galerii sztuki