Zespoł Myslovitz wraca z nową płytą o relacjach międzyludzkich. "Każdy ma inny narkotyk"

Autor:
Daria
Pacańska
30-lecie zespołu Myslovitz
30-lecie zespołu MyslovitzDzień Dobry TVN
wideo 2/19

Zespół Myslovitz po 10 latach wydał nowy album zatytułowany "Wszystkie narkotyki świata". Grupa rusza w trasę koncertową. Na scenie Dzień Dobry TVN artyści wystąpili z najnowszym singlem "Latawce".

Zespół Myslovitz - nowa płyta

W studiu Dzień Dobry TVN zespół Myslovitz pojawił się z najnowszą płytą "Wszystkie narkotyki świata", która ujrzała światło dzienne 3 marca. Na krążku znajduje się 12 utworów, które układają się w jedną opowieść. Wzrok przyciąga również okładka, widnieje na niej kobieta.

- Wojtek znalazł to zdjęcie, buszując kiedyś po sieci. Kiedy zaczęliśmy rozmawiać o tym, żeby ta płyta była o ludzkich emocjach, o tym, co się dzieje między ludźmi bliżej i trochę dalej, lubiliśmy to określać symbolicznie "o miłości", to powiedział, że ma okładkę - tłumaczył Przemysław Myszor, członek zespołu.

Znaleźli autora, który pochodzi z Ukrainy, podobnie jak kobieta, która widnieje na fotografii. Kontakt był utrudniony, bo mężczyzna żyje w mieście, które jest na samej linii frontu.

"Wszystkie narkotyki świata" - nowa płyta Myslovitz

"Wszystkie narkotyki świata" to metafora wszystkiego, co nami kieruje w życiu i napędza do robienia różnych rzeczy.

- Każdy ma inny narkotyk, który jest dla niego najbardziej narkotyzujący i taki, który najbardziej działa - wyjaśniał Myszor. - Mam też złe narkotyki, ale muzyka i rodzina to jest sam pik - dodał muzyk.

Myslovitz w utworze "Latawce" na scenie Dzień Dobry TVN

To pierwsza płyta zespołu z nowym wokalistą Mateuszem Parzymięso. W naszym studiu zagrali najnowszy singiel "Latawce".

Myslovitz w piosence „Latawce”
Myslovitz w piosence „Latawce” Źródło: Dzień Dobry TVN

Nie oglądałeś Dzień Dobry TVN na antenie? Wszystkie odcinki oraz Dzień Dobry TVN Extra znajdziesz na platformie Player.pl.

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie. Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

Zobacz także:

Autor:Daria Pacańska

Źródło zdjęcia głównego: Michał Żebrowski/East News

Tagi:
Prowadzący:
Pozostałe wiadomości