Myslovitz

  Myslovitz

  Z tej okazji byliśmy z kamerą na ich jubileuszowym koncercie. Jak muzycy wspominają 20 lat pracy na scenie? Czy zdarzały im się konflikty? Jakie mają plany na najbliższe lata? I kiedy pojawi się kolejna płyta?

  Z okazji 20-lecia istnienia zagrają dziś jubileuszowy koncert w Teatrze Roma. Wcześniej jednak wystąpili na scenie Dzień Dobry TVN. Posłuchajcie zespołu Myslovitz i ich nowego wokalisty Michała Kowalonka. Podoba się Wam?

  Już wkrótce premiera nowego albumu Andrzeja Piasecznego zatytułowanego "Kalejdoskop". Na płycie będzie można usłyszeć m.in. przeboje Dżemu, Varius Manx, Hey, Kayah, Myslovitz i Roberta Gawlińskiego. Artyście towarzyszy orkiestra Metropole Orkest. Czy nie boi się porównań nowych aranżacji z oryginałami? Andrzeja Piasecznego gościliśmy w Dzień Dobry TVN. Jaką niespodziankę przygotowali dla artysty jego fani?

  Zespół w odnowionym składzie, z Michałem Kowalonkiem w roli wokalisty, na naszej scenie wykonał utwór "Prędzej, później, dalej".

  Na scenie Dzień Dobry TVN zespól Myslovitz, w nowym składzie, wykonał utwór "Trzy sny o tym samym”. Czy nowy wokalista Michał Kowalonek powtórzy sukces Artura Rojka?

  O emocjach, planach na przyszłość, nowej płycie oraz o nowym wokaliście opowiedzieli członkowie zespołu Myslovitz dziennikarce Dzień Dobry TVN Kindze Burzyńskiej.

  Czy Maja Sablewska będzie jurorką 2. edycji programu " X- Factor " i co łączy Martę Żmudę -Trzebiatowską oraz Aldonę Jankowską? To wie reporterka Dzień Dobry TVN Agnieszka Jastrzębska!