Marcin Prokop poprowadził program bez Doroty Wellman. Żartobliwie do niej nawiązał. "Nie martw się"

Źródło: Dzień Dobry TVN
Marcin Prokop opowiada, że dostaje jeden pokój z Dorotą Wellman
Marcin Prokop opowiada, że dostaje jeden pokój z Dorotą Wellman
Wartości Marcina Prokopa
Wartości Marcina Prokopa
Wartości Pauliny Krupińskiej
Wartości Pauliny Krupińskiej
We wtorkowym wydaniu Dzień Dobry TVN na antenie pojawili się Marcin Prokop oraz Damian Michałowski i od rana przekazywali widzom pozytywną energię. Prezenterzy byli w doskonałych humorach, więc nie stronili od żartów, a także chętnie odnosili się do swoich telewizyjnych partnerek, z którymi zwykle prowadzą program. Nawet kiedy nie ma Doroty Wellman u boku Marcina, dziennikarz często o niej myśli. Co zaskakującego wyznał?

Marcin Prokop i Damian Michałowski w Dzień Dobry TVN

Choć zwykle w naszym programie Marcin Prokop występuje u boku Doroty Wellman, a Damian Michałowski tworzy parę z Pauliną Krupińską-Karpiel, to jednak we wtorek, 14 listopada na ekranach zobaczyliśmy męski duet. Panowie z uśmiechem zapowiadali kolejne tematy i bawili widzów dowcipami.

W kąciku show-biznesowym Mateusz Hładki opowiadał, że od lat panuje błędne przekonanie, iż Włodzimierz Korcz i Alicja Majewska są małżeństwem. Artyści tworzą jedynie "małżeństwo sceniczne", ponieważ słynny kompozytor od 55 lat jest mężem aktorki Elżbiety Starosteckiej. Marcin Prokop omawiając ten wątek, nie omieszkał nawiązać do Doroty Wellman.

- Nie martw się. Z Wellman też ciągle nam dają jeden pokój, jak jeździmy po Polsce - przyznał prowadzący.

Marcin Prokop komentuje nieobecność Doroty Wellman

Na zakończenie programu Marcin zapowiedział, z kim w środę pojawi się na antenie.

- Żegnając się z państwem, zapraszamy jednocześnie na jutrzejsze wydanie. Także pojawimy się w tym oto niecodziennym, a właściwie już teraz codziennym duecie. Nie martwcie się jednak państwo, Dorota Wellman też wróci w swoim czasie na swoje miejsce. Serdecznie Dorotka cię pozdrawiamy - podkreślił.

- I Paulinę Krupińską-Karpiel też - wtrącił się Damian.

- Każdy niech pozdrawia swoją - odparł żartobliwie Marcin.

- Pozdrawiamy serdecznie nasze dziewczyny, ale było chyba fajnie, nie? - zapytał Michałowski.

- To widzowie ocenią swoimi pilotami. Jeśli było fajnie, zostańcie z nami - podsumował Prokop.

Nie oglądałeś Dzień Dobry TVN na antenie? Zobacz program na platformie VOD.pl. Wszystkie odcinki oraz Dzień Dobry TVN Extra znajdziesz też na Player.pl. Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie. Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

Zobacz także:

Justyna Piąsta

Źródło zdjęcia głównego: Mateusz Grochocki/East News

podziel się:

Pozostałe wiadomości