Katarzyna Dowbor złożyła życzenia synowej. Te słowa wzruszyły internautów. "Szczęściara"

Autor:
Aleksandra
Matczuk
Źródło:
Instagram
Joanna Koroniewska wirtualnie rozbawia Polaków
Joanna Koroniewska wirtualnie rozbawia Polaków
wideo 2/5

Katarzyna Dowbor opublikowała w mediach społecznościowych życzenia dla synowej, Joanny Koroniewskiej. Dziennikarka pokusiła się o osobiste wyznanie, a jej słowa wzruszyły internautów. W komentarzach posypały się komplementy dla obu Pań.

Katarzyna Dowbor złożyła życzenia synowej

Katarzyna Dowbor od lat cieszy się niesłabnącym zainteresowaniem mediów. Jest także aktywna w sieci. Na Instagramie obserwuje ją 146 tysięcy osób. To właśnie tam dziennikarka dzieli się m.in. ważnymi chwilami ze swojej codzienności. W najnowszym poście Katarzyna złożyła życzenia urodzinowe swojej synowej, Joannie Koroniewskiej.

Aktorka skończyła właśnie 45 lat. Dziennikarka postanowiła uczcić ten wyjątkowy dzień i podzieliła się z fanami wspólną fotografią. Do zdjęcia dołączyła wzruszające życzenia dla synowej.

- Asiu, córeczko, z serca najlepsze życzenia urodzinowe. Nie zmieniaj się, bądź zawsze tak cudownie uśmiechnięta, pełna entuzjazmu i zawsze gotowa wszystkim pomagać - napisała. - Bo to cała Ty, prawdziwa, naturalna i życzliwa dla ludzi. Całuję, mama - dodała.

Słowa dziennikarki wzruszyły fanów

Wpis Katarzyny Dowbor zrobił furorę w sieci. Fani są zachwyceni słowami, jakie Joanna Koroniewska otrzymała od teściowej w dniu urodzin. - "Obalacie stereotypy teściowa i synowa", "Pani Katarzyna Dowbor to jednak cudowna kobieta", "Szczęściara, mieć tak wspaniałą pełną ciepła szacunku do drugiego człowieka pełnej klasy Pani Kasi" - czytamy pod postem.

- Aaaa dziękuję. Kocham - odpowiedziała aktorka w komentarzu.

Zobacz także:

Autor:Aleksandra Matczuk

Źródło: Instagram

Źródło zdjęcia głównego: MWmedia

Odkryj legendarne tytuły i zapomniane klasyki

Pozostałe wiadomości