Joanna Koroniewska będzie tańczyć na rurze. "Obiecałam sobie, że do 50. roku życia nauczę się pole dance!"

Joanna Koroniewska
Kamil Piklikiewicz/East News
Joanna Koroniewska zaskoczyła fanów swoim wyznaniem. Gwiazda ma jeszcze 7 lat, żeby spełnić swoje marzenie. Tyle właśnie brakuje jej do 50., czyli wieku, w którym chciałby potrafić tańczyć pole dance.

Joanna Koroniewska i pole dance

Aktorka coraz częściej dzieli się z fanami tym, co u niej słychać. Jej profil na Instagramie śledzi niemalże 600 tys. osób. To właśnie przed tą publiką gwiazda oznajmiła właśnie, że do swojej 50-tki chciałaby opanować taniec na rurze.

- Każdy ma taką rurę na jaką zasłużył. Ja bardzo bym chciała kiedyś na niej zatańczyć, póki co zostało mi to cienkie coś za mną w teatrze. Obiecałam sobie, że do 50. roku życia nauczę się pole dance! Kto też ma takie marzenie? A może jakieś inne? - czytamy we wpisie.

Fani nie kryli ekscytacji na myśl o tańczącej pole dance Joannie Koroniewskiej. W komentarzach pod postem czytamy:

 • Też bym chciała. Zmotywowałaś mnie.
  • Fajna dziewczyna, wyćwiczona.
   • Powodzenia Asieńko.

    Maciej Dowbor i Joanna Koroniewska - historia związku

    Joanna Koroniewska wyszła za Macieja Dowbora 26 grudnia 2014 roku. Nie każdy jednak wie, że zanim powiedzieli sobie "tak", byli ze sobą przez 11 lat. Aktorka i dziennikarz poznali się w 2003 roku na planie jednego z seriali.

    Po raz pierwszy zostali rodzicami w 2009 roku. Na świat przyszła wówczas ich córeczka Janina. Natomiast w 2018 roku urodziła się mała Helenka.

    Zobacz też:

    Zobacz wideo: Domówki u Dowborów biją rekordy wyświetleń i popularności w sieci. "Zaczęły się od tego, że my, Szatany, połączyliśmy się z Dowborami w rozmowie i tak powstał ten live"

    Autor: Oskar Netkowski

    podziel się:

    Pozostałe wiadomości