Jennifer Lopez i Ben Affleck pokłócili się na Grammy. Co naprawdę wydarzyło się na gali?

Autor:
Katarzyna
Oleksik
Reporter:
Sandra Hajduk-Popińska
Co nowego w świecie gwiazd?
Co nowego w świecie gwiazd? Dzień Dobry TVN
wideo 2/5

Niedawno poznaliśmy laureatów Grammy, czyli najważniejszych nagród amerykańskiego przemysłu muzycznego. Jednak cały świat - zamiast o zwycięzcach - mówi o rzekomej kłótni między Jennifer Lopez a Benem Affleckiem, do której miało dojść podczas gali. Dlaczego wymiana zdań małżonków budzi tak wielkie emocje? O tym w Dzień Dobry TVN opowiedziała Sandra Hajduk-Popińska.

Jennifer Lopez i Ben Affleck pokłócili się na Grammy

Zdaniem fanów Jennifer Lopez i Ben Affleck mieli pokłócić się na gali wręczenia nagród Grammy. Dowodem na to ma być nagranie, które od kilku dni krąży w sieci.

- Specjaliści wyczytali z ruchu warg Jennifer Lopez i Bena Afflecka, że Jennifer miała powiedzieć Benowi: "wyglądaj bardziej przyjaźnie, na zmotywowanego" - mówiła w Dzień Dobry TVN Sandra Hajduk-Popińska. Trzeba jednak podkreślić, że sprawa nie jest jednoznaczna. Ben Affleck od wielu lat walczy z uzależnieniem od alkoholu oraz hazardu.

- Więc może warto by było nie ciągnąć go na te duże imprezy, może on nie czuje się na nich najlepiej - stwierdziła dziennikarka. Dowodzą tego choćby zdjęcia z imprezy, na których aktor nie wygląda na szczęśliwego.

- Ben Affleck też nigdy nie ukrywał, że nie jest fanem bywania. Od kiedy jest z Jennifer Lopez, widzimy go częściej, ale wcześniej nie chodził na imprezy - dodała. Fani pary spekulują, że wymiana zdań na gali nie była przypadkowa i między małżonkami coś się dzieje.

- Gdyby to była tylko sytuacja przejściowa, to oni obróciliby to w żart na swoich mediach społecznościowych, a tak się nie stało - zaznaczyła Sandra Hajduk-Popińska.

Jennifer Lopez wraca z nową płytą

Warto dodać, że J.Lo - po niemal 10-letniej przerwie - zamierza wydać nowy album.

- Tytuł krążka - już wiemy, jak będzie się nazywał - "This Is Me... Now", nawiązuje do płyty Jennifer Lopez sprzed lat "This Is Me... Then". To była płyta, którą nagrała, gdy była szczęśliwie zakochana w Benie Afflecku. Teraz też jest szczęśliwie zakochana. Jak sama powiedziała w wywiadzie, robi najlepszą muzykę wtedy, kiedy jest szczęśliwa. Jeżeli muzyka będzie dobra, to znaczy, że między nimi się układa - powiedziała nasza reporterka.

Nie oglądałeś Dzień Dobry TVN na antenie? Wszystkie odcinki oraz Dzień Dobry Extra znajdziesz na platformie Player.pl.

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie. Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

Zobacz także:

Autor:Katarzyna Oleksik

Reporter: Sandra Hajduk-Popińska

Źródło zdjęcia głównego: Cover Video/x-news

Tagi:
Prowadzący:
Pozostałe wiadomości