Jann zdobył serca słuchaczy: "Jestem wygrany"

Źródło: Dzień Dobry TVN
Jann – wschodząca gwiazda polskiej sceny muzycznej
Jann – wschodząca gwiazda polskiej sceny muzycznej
Patrycja Markowska wraca do korzeni
Patrycja Markowska wraca do korzeni
Nowy singiel i nowa Ania Karwan
Nowy singiel i nowa Ania Karwan
Shaggy o nowym projekcie ze Stingiem i… Sinatrą
Shaggy o nowym projekcie ze Stingiem i… Sinatrą
Papa Dance i Artur Rojek połączyli siły
Papa Dance i Artur Rojek połączyli siły
Dzień Polskiej Muzyki
Dzień Polskiej Muzyki
Jan Lisiecki – wirtuoz pięknych wspomnień
Jan Lisiecki – wirtuoz pięknych wspomnień
Muzyka inspirowana naturą
Muzyka inspirowana naturą
Leśna muzyka Dawida Podsiadło
Leśna muzyka Dawida Podsiadło
Jann, czyli Jan Rozmanowski z utworem "Gladiator" wygrał głosowanie publiczności w polskich preselekcjach do Eurowizji. Jak się czuje po eliminacjach? Kto odkrył jego niezwykły głos? O tym artysta opowiedział w Dzień Dobry TVN.

Jann - faworyt publiczności

Jan Rozmanowski, który tworzy pod pseudonimem Jann, zajął drugie miejsce w polskich preselekcjach do Eurowizji. Nie wszyscy zgadzają się z tym werdyktem, o czym świadczą głosy widzów.

- Jestem wygrany, bo wygrałem w televotingu [głosowanie telefoniczne - red.]. Wybrali mnie ludzie, co jest dla mnie bardzo miłe. Wsparcie było bardzo duże od początku zgłoszenia. Nawet jeszcze przed zgłoszeniem, bo to oni [fani - red.] namówili mnie, żebym się zgłosił, więc z tego jestem bardzo zadowolony i wdzięczny - przyznał artysta w Dzień Dobry TVN.

Jak dodał, cieszy się, że ma tylu odbiorców.

Jann o niezwykłym głosie

Jan Rozmanowski pochodzi z muzycznej rodziny. - U mnie w domu sztuka była żywa i bardzo się to kultywowało. Od dziecka zawsze coś z muzyką robiłem i to trochę w ustawieniach domyślnych miałem - wyjaśnił z uśmiechem rozmówca Dzień Dobry TVN.

Artysta w wieku 15-16 lat wraz z całą rodziną przeprowadził się do Irlandii, gdzie ukończył szkołę z najlepszym wynikiem. Na miejscu nauczycielka śpiewu odkryła, że Jann obdarzony jest niezwykłym wokalem. Jako jedyny z całej rodziny śpiewa głosem kontratenorowym. - Dopiero ona to wychwyciła i zaczęła szkolić w tym kierunku - zaznaczył Jann.

Muzyk szerszej publiczności dał się poznać nie tylko jako artysta o wielkim głosie - zasłynął też wyrazistym wizerunkiem scenicznym. - Staram się tworzyć bardzo spójnie. To nie jest tylko muzyka, ale cały wizerunek. [...] Staram się coś przekazać. To ma jakiś kontekst - wyjaśnił.

W ubiegłym roku Jann wydał epkę zatytułowaną "Power" i - jak zdradził - pracuje nad nowym materiałem. - Bardzo niedługo będzie można się czegoś fajnego spodziewać - zapowiedział artysta.

Jak Jann wspomina przeprowadzkę za granicę? Kogo słucha? Posłuchaj całej rozmowy z wokalistą w materiale wideo.

Nie oglądałeś Dzień Dobry TVN na antenie? Wszystkie odcinki oraz Dzień Dobry TVN Extra znajdziesz na platformie Player.pl.

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie. Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

Zobacz także:

Autor: Dominika Czerniszewska

Źródło zdjęcia głównego: Mateusz Grochocki/East News

podziel się:

Pozostałe wiadomości