Gwiazdy na zdjęciach ze szkolnych lat. Jak się zmieniły?

Autor:
Katarzyna
Oleksik
Reporter:
Aleksandra Rogowska-Lichnerowicz
Quiz - zgadnij, kto to jest!
Quiz - zgadnij, kto to jest!Dzień Dobry TVN
wideo 2/6

Lada moment uczniowie wrócą do szkół. Z tej okazji Aleksandra Rogowska-Lichnerowicz przygotowała specjalny quiz dla prowadzących. Ich zadaniem było rozpoznanie gwiazdy na zdjęciu ze szkolnych lat. Jak sobie poradzili?

Jak gwiazdy wyglądały w latach szkolnych?

Na pierwszym zdjęciu pojawiła się dziewczynka. - To jest zdjęcie zrobione dokładanie 1 września, kiedy ta oto młoda dama rozpoczynała swoją przygodę z edukacją, czyli szła do pierwszej klasy - powiedziała Aleksandra Rogowska-Lichnerowicz. Marcin Prokop uznał, że dziewczynka na zdjęciu to Agnieszka Chylińska. To była jednak błędna odpowiedź. Dorota Wellman od razu rozpoznała Julię Wieniawę.

Nasza reporterka miała okazję zapytać gwiazdę o szkolne lata. - Zawsze miałam czerwony pasek, ale bardzo mocno walczyłam o dobre albo bardzo dobre zachowanie, bo byłam taką chłopczycą - wyznała Julia Wieniawa.

Na kolejnym zdjęciu pojawiła się gwiazda, która w tym roku skończyła 77 lat. - Nie miała łatwego dzieciństwa. Pierwsze lata spędziła w sierocińcu, jej mama zmagała się depresją poporodową, [...], wokalista wielokrotnie musiała zmagać się z wieloma przeciwnościami losu - dodała nasza dziennikarka. Dla ułatwienia zanuciła fragment piosenki artystki, to naprowadziło Marcina Prokopa i udzielił on prawidłowej odpowiedzi. Dziewczynka ze zdjęcia do Cher.

Gwiazdy na zdjęciach z czasów szkolnych?

Kolejne zdjęcie nie sprawiło naszym prowadzącym żadnego problemu. Natychmiast rozpoznali Krzysztofa Zalewskiego. Artysta w rozmowie z naszą dziennikarką wyznał, że bardzo lubił szkołę. - Bardzo bym chciał, żeby teraz ktoś mnie wziął na 6-8 godzin dziennie, żebym mógł się uczyć rzeczy o świecie. Bardzo lubiłem matmę, biologię, historię - przyznał.

A kto pojawił się na kolejnym zdjęciu? Czy prowadzący właściwie rozpoznali gwiazdę? Dowiecie się tego z dalszej części rozmowy.

Nie oglądałeś Dzień Dobry TVN na antenie? Zobacz program na platformie VOD.pl. Wszystkie odcinki oraz Dzień Dobry TVN Extra znajdziesz też na Player.pl.

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie. Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

Zobacz także:

Autor:Katarzyna Oleksik

Reporter:  Aleksandra Rogowska-Lichnerowicz

Źródło zdjęcia głównego: Mateusz Grochocki/East News

Odkryj legendarne tytuły i zapomniane klasyki

Tagi:
Prowadzący:
Pozostałe wiadomości