Gabi Drzewiecka - kim jest nowa prowadząca Big Brothera? [GALERIA]

Gabi Drzewiecka i Filip Chajzer
Gabi Drzewiecka i Filip Chajzer / fot. East News
13 września o godz. 20:00 startuje kolejna edycja programu Big Brother. W roli prowadzącej zadebiutuje Gabi Drzewiecka - dziennikarka, która w Dzień Dobry TVN przeprowadza wywiady z największymi muzycznymi gwiazdami.

W jesiennej ramówce na antenę TVN7 wraca nowa edycja Big Brothera. W obliczu osobistej tragedii jaka dotknęła Agnieszkę Woźniak-Starak fani programu zastanawiali się, kto ją zastąpi w roli prowadzącej. Jak wyjawił w Dzień Dobry TVN Edward Miszczak będzie to Gabi Drzewiecka , dziennikarka doskonale znana widzom Dzień Dobry TVN.

Kim jest Gabi Drzewiecka?

Gabi Drzewiecka od ponad 5 lat przeprowadza wywiady ze znanymi muzykami dla Dzień Dobry TVN . Widzowie mogą ją także kojarzyć z anteny TVN Style, gdzie prowadziła programy "Mistrzowskie Cięcie" i "Zanim Cię Zobaczę" oraz Canal+, gdzie od dwóch lat przygotowuje i prowadzi program muzyczny "Nowa Tonacja".

Gabi Drzewiecka dała się poznać jako dziennikarka radiowa. Przez ponad sześć lat była związana ze stacją Chilizet, na antenie której prowadziła swoją autorską audycję „Gabinet Dźwięku”.

Przez ostatnie dwa tygodnie wakacji, cztery razy miała okazję nawet prowadzić wydania Dzień Dobry TVN. Można ją było oglądać także w roli prowadzącej Top of the Top Sopot Festival

Gabi Drzewiecka prywatnie

Gabi Drzewiecka urodziła się 9 czerwca 1986 roku w Warszawie, ale pierwsza lata swojego życia spędziła razem z rodziną w stolicy Indonezji, Dżakarcie. Jej partnerem jest Łukasz Riedel, jeden z reporterów Dzień Dobry TVN. Parę łączy nie tylko miłość, ale także wspólna pasja zawodowa oraz uroczy piesek o imieniu Mordka, którym się opiekują. Gabi chętnie dzieli się momentami ze swojego życia prywatnego na swoim profilu na Instagramie (@g_rulez), który obserwują już ponad 82 tys. użytkowników serwisu.

Autor: Bernadetta Jeleń

podziel się:

Pozostałe wiadomości