Ewa Chodakowska i Joanna Krupa o wspólnym projekcie. "Czekamy na wasze zgłoszenia"

Autor:
Katarzyna
Oleksik
Reporter:
Monika Nasternak
Joanna Krupa i Ewa Chodakowska o wspólnym projekcie
Joanna Krupa i Ewa Chodakowska o wspólnym projekcie
wideo 2/13

Ewa Chodakowska i Joanna Krupa znają się od kilku lat. Obie panie są wielką inspiracją dla milionów kobiet. Obecnie trenerka personalna i modelka pracują nad wspólnym projektem. Co o nim wiadomo? Dowiecie się tego z naszego materiału.

Ewa Chodakowska i Joanna Krupa. Co je łączy?

Trenerka personalna Ewa Chodakowska oraz modelka i prowadząca program "Top Model" Joanna Krupa - motywują do zmian i podążania za swoją drogą i walki o marzenia. Obie panie mają ze sobą wiele wspólnego. - Pamiętam, że spotkałyśmy się na greckiej wyspie. Zobaczyłam ciebie, jako człowieka, który ma ogromne serce dla ludzi, a to jest dla mnie bardzo ważne, żeby ta osoba, którą spotykam poza planem, była spójna z tym, kim widzę przed kamerami - powiedziała Ewa Chodakowska. - Kocham kobiety, kobiety, które inspirują, które są pewne siebie, to jest fajne - dodała Joanna Krupa.

Obie panie pokazują kobietom, że niemożliwe nie istnieje. Ewa Chodkowska od lat zachęca do zdrowego odżywiania i pracy nad sobą. Prowadzone przez nią metamorfozy zmieniły życie tysięcy osób. Joanna Krupa w programie "Top Model" pomogła uwierzyć w siebie wielu dziewczynom. To dzięki nim tysiące kobiet poczuły, że świat należy do nich.

Ewa Chodakowska i Joanna Krupa o wspólnym projekcie

Ewa Chodakowska i Joanna Krupa doskonale widzą, jak ważna w dochodzeniu do celu jest ciężka praca, konsekwencja i wiedza, dlatego postanowiły połączyć swoje doświadczenia i zadziałać ze zdwojona siłą. - Przed nami wyjątkowy projekt, który będzie kierowany dla par, które są w długim stażu małżeńskim- powiedziała Ewa Chodakowska. - Jak już jesteś długo z kimś, to trochę wchodzisz w ten rytm życia i sobie zapominasz, więcej zjesz, nie pójdziesz na fitness, [...], za dużo pracujesz, tej miłości nie dajesz drugiej osobie, zapominacie o sobie - dodała Joanna Krupa.

- Może to jest dobry moment, żeby odnowić przysięgę małżeńską - zdradziła Ewa Chodakowska. - Nie możemy więcej mówić, [...], ale musicie się zgłosić do nas na stronie tvn.pl - powiedziała Joanna Krupa. - Tam znajdziecie zakładkę castingi, zatem czekamy na wasze zgłoszenia - dodała trenerka personalna.

Nie oglądałeś Dzień Dobry TVN na antenie? Wszystkie odcinki oraz Dzień Dobry TVN Extra znajdziesz na platformie Player.pl.

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie. Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

Zobacz także:

Autor:Katarzyna Oleksik

Reporter: Monika Nasternak

Źródło zdjęcia głównego: Dzień Dobry TVN

Pozostałe wiadomości