Do programu "True Love" dołączy kolejny uczestnik. Kim jest Filip Luwiański?

Autor:
Nastazja
Bloch
Źródło:
materiał prasowy
Nowy uczestnik - Filip Luwiański

Produkcja programu "True Love" jeszcze przed emisją pierwszego odcinka ujawniła przed widzami personalia kolejnego uczestnika. Do mieszkańców willi dołączy 34-letni Filip Luwański. Kim jest i co robi?

Filip Luwiański – co o nim wiemy?

Wielkimi krokami zbliżamy się do premierowego odcinka nowego, randkowego show "True Love". Produkcja jakiś czas temu ujawniła pierwszych uczestników i wyjaśniła, że tym razem nie będzie miejsca na intrygi i konspiracje. To nie koniec niespodzianek. Jak się okazuje, w willi zamieszka także nowa twarz, 34-letni Filip Luwiański ze Starogardu Szczecińskiego.

True love
True love

Co o nim wiemy? Mężczyzna pracuje jako kierownik produkcji w firmie zajmującej się instalacjami metalowymi, a po godzinach szkoli się w profesji stolarza. Niekończące się pokłady energii pożytkuje, trenując MMA i boks oraz tańcząc bez wytchnienia na festiwalach. Jest wręcz fanatykiem muzyki elektronicznej.

Cechują go pozytywne nastawienie do życia i ogromne poczucie humoru oraz dystans do siebie. Przedstawia siebie jako wyluzowanego, prawdziwego i świadomego własnej wartości. Uwielbia być w centrum zainteresowania i schlebia mu popularność. Jest głośny i ekstrawertyczny, co nie przeszkadza mu jednak, żeby wysłuchać drugą osobę i służyć dobrą radą.

Przez pewien czas uważał, że pocałunek to nie zdrada, ale jego była dziewczyna wyprowadziła go z błędu. Filip był w dwóch poważnych związkach, a ostatni z nich był źródłem nerwów i nieporozumień. Postanowił więc popracować nad emocjami i nauczyć się przebywać sam z sobą. Teraz jest już gotowy wejść w nowy związek. Jego największym marzeniem jest założenie pełnej, szczęśliwej rodziny.

Filip Luwiański
Filip Luwiański

"True Love" - nowe reality show w TVN7. O co w nim chodzi?

"True Love" to nowy miłosny program typu reality show, który zaskoczy widzów przewrotnymi zasadami gry. Grupa singli spotka się na Karaibach, by zawalczyć o prawdziwe uczucie i spore pieniądze. Bohaterowie programu zostaną jednak nagrodzeni tylko za szczere intencje, bowiem poddani zostaną testowi za pomocą wykrywacza kłamstw. Jak sobie z tym poradzi dziesięcioro singli?

"True Love" - gdzie i kiedy oglądać?

Program "True Love" na antenie TVN7 można oglądać od 27 lutego 2023 roku. Wszystkie odcinki dostępne będą także w Playerze.

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie. Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

Zobacz także:

Autor:Nastazja Bloch

Źródło: materiał prasowy

Źródło zdjęcia głównego: materiał prasowy

Pozostałe wiadomości