"Nie czuję takiej presji". Co Roksana Węgiel chce robić po skończeniu szkoły? Ma pewien plan

Autor:
Justyna
Piąsta
Źródło:
plotek.pl
Dorastała na naszych oczach - pełnoletnia Roxie Węgiel
Dorastała na naszych oczach - pełnoletnia Roxie Węgiel
wideo 2/5

Łączenie kariery i uczniowskich obowiązków nie jest proste, jednak Roksana Węgiel udowadnia, że można to ze sobą pogodzić. 18-latka przygotowuje się do egzaminu maturalnego. Czy rozważa pójście na studia?

Roksana Węgiel - kariera

Roskana Węgiel rozpoczęła swoją przygodę z show-biznesem, gdy miała zaledwie 12 lat. Najpierw została zwyciężczynią programu muzycznego dla dzieci, a następnie wygrała międzynarodowy konkurs Eurowizja Junior. Wówczas otworzyły się przed nią drzwi do kariery. Młoda wokalistka ma na swoim koncie dwa albumy studyjne. Ten najnowszy, pt. "13+5" dopiero co ukazał się na rynku.

Nastoletnia gwiazda w styczniu skończyła 18 lat i oficjalnie wkroczyła w dorosłość. Choć koncertuje, nagrywa piosenki i angażuje się w medialne projekty, to jednak wciąż chodzi do szkoły. Roksana niebawem podjedzie do egzaminu dojrzałości, który, jak wyznała w jednym z wywiadów, bardzo ją stresuje.

- Wiem, że czeka mnie bardzo dużo pracy, będę musiała bardzo dużo się uczyć, żeby nadrobić pewien materiał i zdać tę maturę. To jest mój cel, więc będę do niego dążyła. Rozszerzoną maturę chciałabym zdawać z języka angielskiego - powiedziała Węgiel w rozmowie z jastrzabpost.pl we wrześniu ubiegłego roku.

Co Roksana Węgiel planuje po maturze?

Wokalistka nie wyklucza, że w przyszłości zapisze się na studia, jednak jak na razie zamierza odpocząć od edukacji. Woli skupić się na muzyce, która jest teraz dla niej priorytetem.

- Nie czuję takiej presji. Planuję najpierw zdać maturę. Po maturze na pewno zrobię sobie przerwę i nie chcę od razu iść na studia, ale nie mówię, że to się nigdy nie wydarzy. Być może kiedyś znajdę taki kierunek, który będzie mnie naprawdę interesował, bo jeśli będę chciała zrobić studia, to dlatego, żeby coś z nich wynieść i po prostu zrobić coś dla siebie - podkreśliła w wywiadzie dla serwisu plotek.pl.

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie. Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

Zobacz także:

Autor:Justyna Piąsta

Źródło: plotek.pl

Źródło zdjęcia głównego: MWMEDIA

Pozostałe wiadomości